«    Жовтень 2019    »

Середина тижня виявилася достатньо напруженою, оскільки 23.10 було проведено ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, а 24.10 проходило відкриття і проведення Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка.

23 жовтня 2019 року до Дня рекламіста новостворена платформа профорієнтаційної та наукової роботи кафедри теорії комунікації, реклами і зв’язків із громадськістю Запорізького національного університету провела – науково-популярний нетворкінг «Скетчноутінг: намалюй ідею!» – об’єднав 40 учасників – школярів старших класів закладів середньої освіти м. Запоріжжя та Запорізької області та студентів факультету журналістики з метою стимулювання наукових та творчих здібностей у школярів та розвитку наукової роботи студентів факультету журналістики в процесі підготовки та презентації науково-популярних проєктів у форматі скетчноутінгу – обробки ідеї у вербальному та візуальному режимах.

Марафон презентованих візуальних мап, візуальних нотатків відтворював найрізноманітніші ідеї у графічному, художньому вигляді, із застосуванням фахових інструментів візуальної комунікації (знаків, символів, кольорів, іконок тощо): маніпуляції у ЗМІ,  медіа, булінг, канабіс,
складники щастя, плагіат, збереження екосистеми, презентації книг, громадських організацій тощо.
Ми презентували візуалізацію проблеми булінгу.