Розклад дзвінків

1-ий урок 8:15 - 9:00

2-ий урок 9:10 - 9:55

3-ий урок 10:15 - 11:00

4-ий урок 11:20 - 12:05

5-ий урок 12:15 - 13:00

6-ий урок 13:10 - 13:55

7-ий урок 14:05 - 14:50


Календар
«    Листопад 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 



«Створення умов для самореалізації учнів через самотворення власної особистості й актуалізацію своїх можливостей у дії»



prezentacya-dosvdu-roboti-vchitelv-gumantarnih-nauk.pptx [7.5 Mb] (cкачувань: 1)

1.-shmk-golovna-stor.doc [24 Kb] (cкачувань: 1)
2.-meta-zavd.doc [21 Kb] (cкачувань: 2)

Запрошуємо Вас переглянути наш блог ШМК гуманітарних наук

 

Біла Ліна Олександрівна - голова ШМК, вчитель історії та права, спеціаліст І категорії

Бабашкіна Олена Анатоліївна – вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії

Охота Олена Миколаївна - вчитель української мови та літератури, спеціаліст

Шевченко Марина Петрівна - вчитель іноземної мови, спеціаліст І категорії

Сасанчина Марина Василівна – вчитель музичного мистецтва, спеціаліст 

Матвієнко Оксана Дмитрівна – психолог, викладач психології, вчитель зарубіжної літератури, спеціаліст ІІ категорії

Савенкова Валерія Олександрівна
– вчитель образотворчого мистецтва, спеціаліст

Шрамко Олена Василівна - вчитель російської мови, спеціаліст

Лабораторія досвіду

Форми роботи


Круглий стіл
Форми роботи


7-8.-formi-roboti.doc [7.51 Mb] (cкачувань: 0)
foto-shmk-gumantarnih-nauk.rar [33.7 Mb] (cкачувань: 0)
Результати роботи

Всеукраїнські учнівські олімпіади
2012-2013

Уткіна Євгенія - ІІІ місце - «Правознавство»

Гирлаку Іван - ІІІ місце – «ІРК»

Шульга Марія -ІІІ місце– «Юні знавці Біблії»


2013-2014
Гирлаку Тетяна - ІІ місце – «Педагогіка і психологія»

Бжезицька Яна - ІІІ місце– «Українська мова та література»

Степанов Олександр - ІІІ місце– «Правознавство»

Гирлаку Іван - ІІІ місце– «ІРК»


2014-2015

Холодняк Денис та Гирлаку Іван - ІІІ місце– «Правознавство»

Бжезицька Яна та Масловська Юлія - ІІІ місце– «Українська мова та література»

Шмиголь Дмитро - ІІІ місце– «Історія»



5-6-olmpadi.-konkursi.doc [38.5 Kb] (cкачувань: 0)
protokoli.zip [33.24 Kb] (cкачувань: 0)