Календар
«    Березень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031



 

 Добрий день, дорогі гості! Ми раді вітати Вас на сторінках шкільного сайту!

Маємо надію, що відвідувачі сайту знайдуть на його сторінках багато корисної та цікавої інформації, дізнаються про історію і сьогодення нашої школи, про досягнення і гарні традиції, про організацію освітнього процесу, громадське та культурне життя, і, природно, про людей, які тут працюють.

В.о. директора Шевченко Марина Петрівна

 

Міністерством молоді та спортом України у співпраці з Державною службою статистики України на платформі https://survey.stat.gov.ua створено анкету для проведення онлайн опитування населення для моніторингу основних показників рухової активності різних вікових груп та соціальних верств населення, стимулюючих і стримуючих факторів.
Опитування проводиться в усіх регіонах України з 18 грудня 2023 року по 18 січня 2024 року серед різних груп населення з 18 років і до 65 років та старші за покликанням https://survey.sportforall.gov.ua
Просимо долучитись до цього анкетування!

 

Ядерна енергетика і атомно-промисловий комплекс сьогодні відіграють чи не найважливішу роль для економіки нашої держави. Атомна галузь України посідає 8-ме місце в світі за встановленими потужностями АЕС і третє – за часткою атомної енергетики в національному енергобалансі. 

Вагомою є роль атомної енергетики й у створенні великої кількості високооплачуваних робочих місць із гарним соціальним пакетом. Тому збереження і примноження кадрового потенціалу для ядерної енергетики, а також залучення молоді до опанування технічних спеціальностей «атомного» спрямування нині є не просто бажаним, а необхідним. 

Компанія «Енергоатом», найбільший виробник електричної енергії в Україні й оператор усіх діючих вітчизняних АЕС, та Українське ядерне товариство – найбільша галузева організація, що об’єднує понад 3000 фахівців, підготували корисну інформацію щодо можливостей навчання і працевлаштування за спеціальностями, затребуваними в атомній енергетиці та промисловості.

Путівник «Шлях до кар’єри в атомно-енергетичній галузі» буде корисним для учнів 9 та 11 класу

 

26 квітня була 37 річниця з дня трагедії на Чорнобильській АЕС. Так само, як «ніколи знову» про війну, весь світ думає про аварію на атомній станції. Але!
Найбільша в Європі і шоста у світі… вже рік Запорізька атомна електростанція захоплена російськими військами. Попри викрадення і тортури, обстріли і тиск окупантів, знеструмлення та зупинки енергоблоків, спроби під'єднати станцію до російських мереж, намагання привласнити і підпорядкувати Росатому, — люди продовжують працювати на АЕС. Проте кожен день проходить для нас як на голках, бо загравання з атомом може призвести до нової трагедії

 

До цього дня вчені та історики не можуть прийти до однозначного висновку - де ж вперше людина вигадала спорт. Це не дивно, так як діяльність, яку сучасна наука відносить до такого поняття, як заняття спортом, була притаманна без винятку всім людям по всій землі і схоже, що в усі часи. Змагання, гра, розвага, активний відпочинок, численні інтелектуальні вправи, досягнення кращих результатів, тренування фізичних та інших навичок, ось лише невеликий перелік тих видів діяльності, які включає в себе це широке поняття. І не дивлячись на максимальний накал зусиль і емоцій, які іноді додаються при занятті спортом, однозначно одне - це абсолютно мирний процес. Він сприяє розвитку і є життєствердним в усіх відношеннях. Відзначаючи ці характерні і безцінні моменти спортивної діяльності для кожної людини і для суспільства в цілому Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію в якій проголосила 6-е квітня Міжнародним днем спорту на благо миру та розвитку.

З нагоди Міжнародного дня спорту 6 квітня по всьому світу проходить флешмоб «Біла карта» (White card).
Фотографія з білою картою в руці - це символічна дія на противагу червоній картці, яка означає найбільш серйозне порушення, допущене спортсменом. Білий колір, навпаки, символізує чесність і конструктивний підхід у спорті. Учні Новозапорізької гімназії "СМАРТ" долучились до флешмобу, зробивши фото з білою карткою в руках, а також намалювали малюнки на спортивну тематику та зняли відео виконання фізичних вправ.

 
 
Календарно сьогодні рік з моменту повномасштабного вторгнення або 366 день війни. Це рік та час, який залишив на нас рани. Вони різні: легкі, тяжкі, ті, що загоїлися, ті, що стали смертельними. Ці рани тілесні та ментальні. Вони є в кожного. Війна торкнулась кожного.
Поле бою
Евакуація та окупація
Втрачене житло та майно
Страх за себе, близьких, правило двох стін, льох, підвал, бомбосховище
Бах, бах, бах
- З тобою все гаразд?
Думки, де найрідніші, чи вийде на зв‘язок
Хтось пропав безвісті…
В когось забрали майбутнє…
Така ціна боротьби за право бути українцем та жити на своїй землі
Наша зона комфорту, наша країна - 603 628 км2

 

День пам’яті жертв голодоморів щорічно вшановується на державному рівні у четверту суботу листопада. У 2022 році цей день припадає на 26 листопада. Голодомор - це геноцид Українського народу, вчинений комуністичним тоталітарним режимом з наміром знищити, цілком чи частково українську національну групу. Вшанування пам’яті жертв Голодомору є справжнім запобіжником повторення подібних трагедій у майбутньому.
«Запали свічку» — загальнонаціонально-міжнародна акція, яка відбувається щорічно у День пам'яті жертв Голодомору.

 

 

День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України. Воно присвячене двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Щороку День Гідності та Свободи українці відзначають 21 листопада – в річницю початку Євромайдану.  Метою запровадження пам’ятної дати стало утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття. Цього дня вшановується патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го та в листопаді 2013 – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.

Особливо зараз "гідність" та "свобода" є важливими поняттями в умовах повномасштабної війни. Усвідомлення себе людиною, прагнення до європейських цінностей...