«    Листопад 2020    »

Школа - це як друге життя, яке завжди залишиться у наших серцях!!!
Раді вітати Вас на сайті нашої школи !

Школа! Це пошук талантів, пробудження думки.
А ще – це довір'я, це дружні стосунки:
Учитель, батьки, вихователь, дитина.
Учитель – дирекція - школа – родина –
Це злагода, дружба в шкільнім колективі,
Де всі: педагоги і діти – щасливі!

На нашому сайті ви знайдете
інформацію про історію розвитку школи,
педагогічний колектив, традиції школи, досягнення учнів у навчанні,
корисну інформацію для учнів, вчителів та батьків!

Сподіваємось, що вам буде цікаво познайомитись з життям нашої школи,
ми станемо вашими друзями,
а ви будете нашими постійними відвідувачами...

Директор школи Ірина КУЗЬМІНА

Сьогодні Україна відзначає День Гідності та Свободи.

Пам’ятний день встановлений Указом Президента України у 2014 році на честь початку історичних подій – Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

З цієї нагоди до українців звернувся президент України Володимир Зеленський.

«Сьогодні ми маємо не тільки пам’ятати про ключові моменти нашої історії, але й винести та засвоїти важливі уроки. Для людей революція – це шлях до бажаних змін. Для політиків – шлях до бажаних крісел. Тож разом з вами, не слухаючи старих політиків, ми щодня маємо продовжувати нелегку побудову дійсно нової України. Вільної та гідної. Де на першому місці завжди буде закон, а не прізвища чи минулі заслуги», – зазначив він.

З 9 по 13 листопада в школі проходив Тиждень української мови, моди та стилю. Кожен з днів був тематичним і розкривав одне з нетрадиційних свят цього тижня. Відповідно до них потрібно було одягатися в запропонований стиль та виконувати завдання з української мови.

Розпочався тиждень з Дня української мови та писемності. Тоді ж провели І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, а трендом дня стала вишиванка.

Вівторок - День скоромовок та День незабудки: обирали кращих читців скоромовок по класам та боролись з Паном Суржиком; в тренді все блакитного кольору, а особливо джинси!

Середа була найскладнішою, бо відзначали Всесвітній день оригамі: готували рекламні проєкти "Обирай українську", які прикрашали оригамі, а молодші класи виготовляли українські символи в цій же техніці. Як же не відчути стиль країн Азії в цей день? В тренді східний одяг!

Четвер - День молодих читачів: згадуємо про лінію, клітинку та одягаємося згідно цих візерунків, долаючи протягом дня мовознавчі ребуси, кросворди, лабіринти і т.д.

І п'ятниця - Всесвітній день доброти, а ще й 13 число. Діти та вчителі перетворилися на героїв фільмів, мультфільмів та літературних героїв. Головне питання дня - "Хто ти?"

Це був неймовірний тиждень: яскравий, цікавий, насичений. Далі буде))

08 жовтня світова спільнота відзначає Всесвітній День екологічного маркування (World Ecolabel Day, WED). Ця дата проголошена у 2018 році з метою привернути увагу та підвисити рівень компетентності споживачів щодо значення такого маркування і переваг більш екологічно кращих товарів позначених ним. І хоч зараз і не жовтень, але говорити про екологічне маркування ніколи не пізно.

Правила застосування екологічного маркування визначені у міжнародних стандартах серії ISO 14020. Ці стандарти спрямовані на вирішення найактуальніших проблем сьогодення, таких як безпека для здоров’я, скорочення відходів, енерго- та ресурсозбереження, якість повітря, кліматичні зміни тощо.

Дуже важливо щоб громадяни розуміли як відрізнити перевірені екологічні маркування і перевагу позначених ними товарів для здоров’я та довкілля.

Тому вчителем хімії було проведено цікавий тиждень, де діти досліджували, що ж це за екологічне маркування і з чим його їдять)

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я і дитина – споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.

В Україні цей день відзначається із 1998 року.

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

З нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей учні школи взяли участь в Обласному конкурсі відеороликів «Країна сонячних мрій».

Складний рік та так все незвично. У вас, випускники та учні школи, все не так, як завжди. Але для вас, випускники, цей дзвоник є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.

Ви вирушаєте у самостійне доросле життя.

Бажаємо щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій!