«    Червень 2021    »

Школа - це як друге життя, яке завжди залишиться у наших серцях!!!
Раді вітати Вас на сайті нашої школи !

Школа! Це пошук талантів, пробудження думки.
А ще – це довір'я, це дружні стосунки:
Учитель, батьки, вихователь, дитина.
Учитель – дирекція - школа – родина –
Це злагода, дружба в шкільнім колективі,
Де всі: педагоги і діти – щасливі!

На нашому сайті ви знайдете
інформацію про історію розвитку школи,
педагогічний колектив, традиції школи, досягнення учнів у навчанні,
корисну інформацію для учнів, вчителів та батьків!

Сподіваємось, що вам буде цікаво познайомитись з життям нашої школи,
ми станемо вашими друзями,
а ви будете нашими постійними відвідувачами...

Директор школи Ірина КУЗЬМІНА

Кожен з нас чекає на свята взагалі та особливо цього року, щоб забути хоч на деякий час про всі його страхіття. Весь останній тиждень було побудовано так, щоб свято тривало від понеділка до четверга. Заздалегідь була проведена інформаційна кампанія з приводу того, що Святий Миколай захворів та не зможе прийти до дітей. Чи буде свято, чи отримають діти подарунки? Тоді ж був анонсований квест від Діда Мороза «Новорічна навколосвітня подорож».

Як пройшов квест - у відео.

Сьогодні Україна відзначає День Гідності та Свободи.

Пам’ятний день встановлений Указом Президента України у 2014 році на честь початку історичних подій – Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

З цієї нагоди до українців звернувся президент України Володимир Зеленський.

«Сьогодні ми маємо не тільки пам’ятати про ключові моменти нашої історії, але й винести та засвоїти важливі уроки. Для людей революція – це шлях до бажаних змін. Для політиків – шлях до бажаних крісел. Тож разом з вами, не слухаючи старих політиків, ми щодня маємо продовжувати нелегку побудову дійсно нової України. Вільної та гідної. Де на першому місці завжди буде закон, а не прізвища чи минулі заслуги», – зазначив він.

З 9 по 13 листопада в школі проходив Тиждень української мови, моди та стилю. Кожен з днів був тематичним і розкривав одне з нетрадиційних свят цього тижня. Відповідно до них потрібно було одягатися в запропонований стиль та виконувати завдання з української мови.

Розпочався тиждень з Дня української мови та писемності. Тоді ж провели І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, а трендом дня стала вишиванка.

Вівторок - День скоромовок та День незабудки: обирали кращих читців скоромовок по класам та боролись з Паном Суржиком; в тренді все блакитного кольору, а особливо джинси!

Середа була найскладнішою, бо відзначали Всесвітній день оригамі: готували рекламні проєкти "Обирай українську", які прикрашали оригамі, а молодші класи виготовляли українські символи в цій же техніці. Як же не відчути стиль країн Азії в цей день? В тренді східний одяг!

Четвер - День молодих читачів: згадуємо про лінію, клітинку та одягаємося згідно цих візерунків, долаючи протягом дня мовознавчі ребуси, кросворди, лабіринти і т.д.

І п'ятниця - Всесвітній день доброти, а ще й 13 число. Діти та вчителі перетворилися на героїв фільмів, мультфільмів та літературних героїв. Головне питання дня - "Хто ти?"

Це був неймовірний тиждень: яскравий, цікавий, насичений. Далі буде))

08 жовтня світова спільнота відзначає Всесвітній День екологічного маркування (World Ecolabel Day, WED). Ця дата проголошена у 2018 році з метою привернути увагу та підвисити рівень компетентності споживачів щодо значення такого маркування і переваг більш екологічно кращих товарів позначених ним. І хоч зараз і не жовтень, але говорити про екологічне маркування ніколи не пізно.

Правила застосування екологічного маркування визначені у міжнародних стандартах серії ISO 14020. Ці стандарти спрямовані на вирішення найактуальніших проблем сьогодення, таких як безпека для здоров’я, скорочення відходів, енерго- та ресурсозбереження, якість повітря, кліматичні зміни тощо.

Дуже важливо щоб громадяни розуміли як відрізнити перевірені екологічні маркування і перевагу позначених ними товарів для здоров’я та довкілля.

Тому вчителем хімії було проведено цікавий тиждень, де діти досліджували, що ж це за екологічне маркування і з чим його їдять)

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я і дитина – споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.

В Україні цей день відзначається із 1998 року.

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

З нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей учні школи взяли участь в Обласному конкурсі відеороликів «Країна сонячних мрій».