«    Вересень 2022    »

Добрий день, дорогі гості! Ми раді вітати Вас на сторінках шкільного сайту!

Маємо надію, що відвідувачі сайту знайдуть на його сторінках багато корисної та цікавої інформації, дізнаються про історію і сьогодення нашої школи, про досягнення і гарні традиції, про організацію освітнього процесу, громадське та культурне життя, і, природно, про людей, які тут працюють.

Директор школи Ірина Кузьміна

Сьогодні в нас День знань – 190-й день знань. Знань, які резюмують понад тисячоліття українського. Української історії, української культури, українського життя. Життя попри все, попри будь-які загрози. Попри ворожі прагнення, які завжди програвали й програють нашому бажанню жити. Вашому бажанню. Бажанню кохати й дружити, розвивати й розвиватися, берегти отримане від батьків і пізнавати нове. Тобто навчатись і міцніти. Ось про що цей навчальний рік – такий особливий

Президент України

Володимир Зеленський

#повертаюсядонавчання

29 серпня в Україні відзначають День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину, як нагадування про одну з найкривавіших подій війни на сході України — Іловайську трагедію.

Дорогі українці, вітаємо вас зі всенародним святом - Днем Незалежності України! Нехай ваші тіла, справи і особиста думка також будуть незалежними. І тільки серце нехай буде обов'язково полоненим любов'ю.

Бажаємо вам тотального поліпшення життя, хронічного щастя, непохитного здоров'я і щоденних посмішок.

30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми.

Відповідно до законодавства, торгівля людьмиздійснення незаконної угоди, об'єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або удержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи.

Європейський Союз спільно з Міжнародною організацією з міграції (МОМ), Міністерством соціальної політики України запустили всеукраїнську комунікаційну кампанію, присвячену безпеці внутрішньо переміщених осіб. Станом на кінець квітня таких було 7,7 мільйона. Очевидно, їхня кількість зростатиме.

Мета кампанії – привернути увагу людей до ймовірних ризиків, пов’язаних з переїздом з охоплених війною регіонів, пояснити основні правила безпеки під час пошуку житла, транспорту, роботи. Адже надзвичайна уразливість людей може призводити до різних форм шахрайства та експлуатації, і навіть до випадків торгівлі людьми.

У рамках кампанії розроблено низку інформаційних матеріалів, які допоможуть внутрішньо переміщеним особам уникати цих ризиків. Організатори закликають пам’ятати про 5 маркерів безпеки – правил, яких слід дотримуватися у різних ситуаціях.

10 червня пройшло звітування директора Новозапорізької школи за проведену роботу в 2021/2022 навчальному році.

Звіт директора за 2021/2022 нр.docx [97.93 Kb] (cкачувань: 13)

Це був тяжкий рік для всіх нас: дітей, батьків, вчителів. Коронавірусна хвороба, повномасшабне вторгнення на територію України російських військ... Але навчальний рік закінчено.

Ви, ми - витримали його з гідністю!

Проведемо же 2021/2022 навчальний рік онлайн-дзвоником!

Школа — велика дитяча країна,
В ній відкривається такий незрівнянний світ.
Тут пізнає себе кожна дитина,
І відправляється звідси в політ.
Так швидко промайнули 11 років, ще зовсім нещодавно разом з батьками ви поспішали на свій перший урок у стінах нашої школи, а вже сьогодні ви закінчуєте свій важливий етап у житті – ви Випускники 2022 року. За всі роки навчання ви отримали безцінні знання та досвід, навчилися цінити те, що маєте, та отримувати зовсім нове та невідоме. Ви – гордість своєї родини та нашої школи, ті, що неодноразово ставали кращим класом, ви - надія та майбутнє нашої Батьківщини, неньки України.

Летіть у доросле життя, але знайте, що тут ви завжди будете очікуваними гостями.