Розклад дзвінків

1-ий урок 8:15 - 9:00

2-ий урок 9:10 - 9:55

3-ий урок 10:15 - 11:00

4-ий урок 11:20 - 12:05

5-ий урок 12:15 - 13:00

6-ий урок 13:10 - 13:55

7-ий урок 14:05 - 14:50


Календар
«    Листопад 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 


Школа-це як друге життя, яке завжди залишиться у наших серцях!!!

ЛАСКАВО ПРОСИМО!!!


Раді вітати Вас на сайті нашої школи !

Школа! Це пошук талантів, пробудження думки.
А ще – це довір'я, це дружні стосунки:
Учитель, батьки, вихователь, дитина.
Учитель – дирекція - школа – родина –
Це злагода, дружба в шкільнім колективі,
Де всі: педагоги і діти – щасливі!


На нашому сайті ви знайдете
інформацію про історію розвитку школи,
педагогічний колектив, традиції школи, досягнення учнів у навчанні,
корисну інформацію для учнів, вчителів та батьків!

Сподіваємось, що вам буде цікаво познайомитись з життям нашої школи,
ми станемо вашими друзями,
а ви будете нашими постійними відвідувачами...


Директор школи І.В. Кузьміна

Інтернет і соціальні мережі вивели сексуальне життя на зовсім новий рівень. Тепер уникнути ЗПСШ і небажаних вагітностей можна зі стовідсотковою гарантією за допомогою... секстингу — передачі, прийому і пересилання сексуальних повідомлень, фотографій або інших зображень за допомогою мобільного телефона, комп’ютера чи інших цифрових пристроїв. 

Найчастіше негативний наслідок секстингу — поширення відвертих фотографій за спиною тих, чиє тіло на них зображено. Дослідження Інституту соціології НАН України, проведене 2009 року з ініціативи компанії «Київстар», показало, що більше як 28 % українських дітей, які взяли участь в опитуванні, були готові надіслати свої фотокартки незнайомцям у мережі. Невдалий розрив стосунків, сварка, заздрість, а то й просто підсвідома дитяча жорстокість можуть призвести до того, що світлини, відео чи просто повідомлення інтимного характеру стануть «колективною власністю», причиною булінгу або шантажу.

Певна річ, одним з «охоронців» дитини від цього виду кібернебезпеки повинна стати школа. За ініціативи МОН України та з метою відзначення Європейського дня захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації було проведено квест для учнів 7-11 класів "Тест Білборда та кохання в Інтернеті". У цікавій формі діти мали змогу розшифрувати історії жертв секстингу та скласти уявлення про цю проблему. 

15 листопада в Запорізькому національному університеті відбувся фестиваль шкільних медіа. Старшокласники  мали змогу відвідати майстер - класи з відео- та аудіосервісів, інформаційного менеджменту, інструментів візуалізації.
Від нашої школи взяла участь учениця 9 класу Мажура Валерія.
У своїй групі по медіа менеджменту за чашкою чаю, з печивом та у теплій атмосфері планували  презентацію  поданої бізнес ідеї.
В цілому, актуальний захід з максимумом користі.
Учасники отримали сертифікати й тематичні закладинки.

2 жовтня 2019 року в Україні до Всесвітнього дня захисту тварин була проведена акція «Всеукраїнський урок доброти», організована Благодійним фондом «Щаслива лапа».
До участі в проведенні уроків долучились навчальні заклади з усіх областей України.
Загалом з 2 по 4 жовтня у Всеукраїнському уроці доброти взяли участь навчальні заклади з  1054 населених пунктів України. До проведення уроків долучились 1922 навчальних закладів.
Всього з 1 по 4 жовтня проведено - 18105 уроків доброти.
Таким чином, було встановлено новий Національний рекорд України «Найбільша кількість уроків добра». Національний Реєстр Рекордів України зареєстрував 15 012 уроків у 1617 навчальних закладах. А це на 8470 уроків більше, ніж у минулому році.Наша школа стала учасником акції та долучилася до встановлення рекорду України, за що отримала відповідний сертифікат. Крім того, за проведені уроки та вчасно наданий фотозвіт навчальні заклади, які провели 10 і більше уроків (саме 2 жовтня) безкоштовно отримають захоплюючу настільну гру «Happy Paw» від БО «БФ «Щаслива лапа» та ТМ «Purina».

 

З метою профорієнтації 28.10. 2019 р. учні Долинської ОТГ побували на екскурсії у Запорізькому державному медичному університеті. Спочатку учнів запросили до музею, де розказали про будову та органи людського тіла, показавши відповідні експонати. Далі продемонстрували сучасний стіл-комп'ютер, за допомогою якого можна вивчати людське тіло в 3D форматі.
Після екскурсії в музеї ознайомилися з умовами навчання студентів різних курсів та студентів із-за кордону. Цікаво також було відвідати лабораторії різних факультетів. Учні побачили дуже багато сучасної техніки, вартістю в декілька мільйонів гривень.
Взагалі екскурсія університетом була дуже цікавою і корисною. За словами самих учнів, вона допоможе їм зорієнтуватися у виборі професії.

В кінці жовтня дні стають  коротшими, а ночі – довшими. Стає холодно і темно. З ніг збивають сильні вітри. Листя опадає з дерев. Кельтське літо закінчується. Рік  закінчуєтся і все замирає. Так приходить зима з її довгими, темними ночами.

В останню нічь жовтня за кельтським віруванням, їх бога Сонце викрадає князь темряви Самхейн. Саме в цю ніч, раз на рік відкриваються вората пекла і душі померших, привиди, кікімори і всі відьми світу кружляють в небі на своїх мітлах, нагоняючи на людей страху. Наступає час Хеллоуіна.

Щоб задобрити всю нечисть кельти виставляли на вулиці різноманітні пригощання. Діти і дорослі одягали  маски й ходили від однієї хати до іншої, вимагаючи від господарів пригощення  та трішки бешкетуючи. Хеллоуін – переддень дня всіх святих і сама назва цього свята походить від англійского слова «hallow», що означає «святий».

Цьогоріч ми вперше відзначали це свято у школі. Як же це все відбувалося?

 

Середина тижня виявилася достатньо напруженою, оскільки 23.10 було проведено ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, а 24.10 проходило відкриття і проведення Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка. 

 

23 жовтня 2019 року до Дня рекламіста новостворена платформа профорієнтаційної та наукової роботи кафедри теорії комунікації, реклами і зв’язків із громадськістю Запорізького національного університету провела – науково-популярний нетворкінг «Скетчноутінг: намалюй ідею!» – об’єднав 40 учасників – школярів старших класів закладів середньої освіти м. Запоріжжя та Запорізької області та студентів факультету журналістики з метою стимулювання наукових та творчих здібностей у школярів та розвитку наукової роботи студентів факультету журналістики в процесі підготовки та презентації науково-популярних проєктів у форматі скетчноутінгу – обробки ідеї у вербальному та візуальному режимах.

Марафон презентованих візуальних мап, візуальних нотатків відтворював найрізноманітніші ідеї у графічному, художньому вигляді, із застосуванням фахових інструментів візуальної комунікації (знаків, символів, кольорів, іконок тощо): маніпуляції у ЗМІ,  медіа, булінг, канабіс,
складники щастя, плагіат, збереження екосистеми, презентації книг, громадських організацій тощо.
Ми презентували візуалізацію проблеми булінгу. 

Цей тиждень для учнів початкових класів Новозапорізької школи розпочався яскраво, смачно та пізнавально! Разом з вчителями (Карнафель Н.А., Заставською Г.В., Захарютою Н.С.) вони подорожували по місту Запоріжжя, робили цікаві відкриття, набували практичних навичок,  отримували позитивні емоції та незабутні враження.