«    Квітень 2021    »

В період карантину діти стали проводити на 80 % більше часу онлайн, значно почастішали випадки булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в інтернеті збільшилась вдвічі. На жаль, в Україні такі випадки також почастішали.

Оголошується набір здобувачів освіти до 1 класу на 2021/2022 н.р.

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, в якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й уміння застосовувати їх у повсякденному житті.

Опорний заклад загальної середньої освіти Новозапорізька школа Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області

відчиняє свої двері для майбутніх особистостей, патріотів, професіоналів!

КЛЮЧОВІ КОМПЕТЕНТНОСТІ ДЛЯ ЖИТТЯ

Дорогі батьки!

На цьому нелегкому шляху вас супроводжуватиме досвідчений, креативний, сучасний учитель - Заставська Ганна Володимирівна.

Бажаємо вам запастися залізним терпінням, згадати себе, коли ви перший раз повинні були піти в школу. Допоможіть вашій дитині зробити свій перший крок в нове життя! Пам’ятайте, щоб дитина була щасливою, вона повинна відчувати себе люблячою та успішною! Любіть свою дитину, розвивайте її,  готуйте до школи так, щоб їй було легко здобувати нове, а не поспіхом наздоганяти згаяне в дошкільному віці!

Мета НУШ – виховати інноватора та громадянина, який вміє ухвалювати відповідальні рішення та дотримується прав людини.

Замість запам’ятовування фактів та понять учні набуватимуть компетентностей. Це – динамічна комбінація знань, умінь, навичок, способів мислення, поглядів, цінностей, інших особистих якостей, що визначає здатність особи успішно соціалізуватися, провадити професійну та/або подальшу навчальну діяльність. Тобто формується ядро знань, на яке будуть накладатись уміння цими знаннями користуватися, а також цінності та навички, що знадобляться випускникам української школи у професійному та приватному житті.

Щоб легко і успішно адаптуватися до шкільного життя ваш малюк повинен мати певний мінімум. Один із принципів Нової української школи – партнерство, у тому числі – між школою та батьками. Ми розраховуємо на вашу підтримку! (Натисніть "Читати далі" для більш детальної інформації)

На підставі листів Уповноваженого Президента України з прав дитини від 28.09.2020 № 15/3-01/1684, від 01.10.2020 № 15/3-07/1686 та від 05.10.2020 № б/н повідомляємо, що за даними світового огляду впливу пандемії коронавірусу на дітей в онлайн (David Wright. COVID-19: expectations and Effects on children online, June 2020) в період карантину діти стали проводити на 80% більше часу онлайн, значно почастішали випадки булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в інтернеті збільшилась вдвічі. На жаль, в Україні такі випадки також почастішали.

Під час карантинних обмежень зростає рівень стресу, особливо серед батьків новонароджених дітей. Це підвищує ризик вчинення насильства над дітьми. Проведене опитування серед батьків показало, що 5% батьків струшують свою дитину з метою її заспокоєння і взагалі не мають інформації про шкідливим вплив таких дій. Таке явище як «Синдром струшеної дитини» є фізичним та психологічним насильством щодо неї та призводить до ушкодження мозку, а в деяких випадках - має летальні наслідки.
Щороку Американська академія педіатрії виявляє близько 1300 випадків синдрому струшеної дитини. 80% дітей залишаються з інвалідністю на все життя, а 20% - помирає. В Україні відсутня офіційна статистика щодо кількості випадків струшування дітей та заподіяних внаслідок цього травм. Хоча на теренах нашої країни це теж дуже поширене явище.

Беручи до уваги вищевикладене та з метою профілактики та захисту дітей від шантажу в цифровому просторі, сексуального насильства та експлуатації, пропонуємо вам передивитись соціальні ролики.

Також, відповідно до структури, визначеної закладом загальної середньої освіти в робочому навчальному плані, з урахуванням виконання календарно-тематичних планів, використовуючи технології дистанційного навчання, навчальний 2019/2020 рік буде закінчено 29 травня 2020 року.