Календар
«    Грудень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031


21.11 буде 10 років, як ми продемонстрували Європі та всьому демократичному світові, що бачимо наше майбутнє в Європейському Союзі та що за це майбутнє ми готові боротися.
Завтра 10 років, як ми виграли свій перший бій і зупинили гібридну агресію кремля. Потужність, єдність і масовість громадянського спротиву, самопожертва Героїв Небесної Сотні не залишили проросійській диктатурі шансу в Україні.
Не в один момент, а впродовж тривалої і виснажливої боротьби – усі три місяці, доки тривала Революція Гідності, українці дискутували, сперечалися, обговорювали – якою має бути країна, за яку вони боролись і готові були віддати життя.
Те, що втримало нашу оборону в найважчі часи, і що дасть нам силу перемогти – Гідність і Свобода. Наша зброя заряджена нашою гідністю і жагою свободи.

 Всеукраїнський місячник бібліотек
«Вірю в майбутнє твоє, Україно!»
Саме під таким гаслом 1 жовтня розпочався Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек , який тривав до 31 жовтня.
Його метою є формування в здобувачів освіти національної ідентичності, самобутності, любові до державної мови, поваги до культурного та історичного минулого України, культивуванню кращих рис української ментальності на засадах наскрізного патріотичного виховання, адже ми живемо в такий час, коли надзвичайно важливо любити свою країну та усвідомлювати, що вона вільна та незалежна.
В рамках проведення даного місячника в шкільній бібліотеці Новозапрізької гімназії "СМАРТ" було організовано виховні заходи, онлайн дошки та кункурс поезії про історію української державності, традиції та звичаї нашого народу. Важливо пам'ятати, що український народ в своїй історії пройшов багато складних етапів, але зумів зберегти незалежність та свободу.
Війна, яка триває в нашій країні і торкнулася, мабуть, кожного українця, - це чергове випробування на шляху нашого народу і держави. Але немає жодних сумнівів в тому, що ми вистоїмо, як і раніше. Все обов'язково буде Україна??


Дошка "Місячник шкільних бібліотек"

31 жовтня було залучено бажаючих учнів та працівників закладу до сесії з інформування про мінну небезпеку, яку провели представники гуманітарної організації Данська рада у справах біженців
Безпечної та чистої України!

 

Всіх нас об’єднує головна мета нашої спільної праці - допомагати молоді пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання, а найголовніше – проявити таланти, набути моральні й духовні цінності та обрати вірний життєвий шлях. Наша глибока повага Вам, дорогі колеги, за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів України.

 

 

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя. До вашої уваги звіт по Місячнику дорожнього руху


 

Сьогодні, 25 вересня, в нашій гімназії пройшов єдиний Урок "Герої рідного краю". Це той час, який ми присвятили тим подіям, які нас змінюють, тим людям - які є нашим щитом та зброєю.
Вклоняємось вам до землі, наші захисники!


Ще 19 липня Головний санітарний лікар Запорізької області Тарас Тищенко та обласний координатор з вакцинації Запорізького регіону Марина Колерова в рамках брифінгу в офіційному Медіацентрі при ОДА розповіли про початок catch-up кампанії з імунізації проти кору.
Вакцина КПК - це комбінована вакцина для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи. Саме її використовують для попередження вірусної інфекції, яка може вплинути на загальний стан здоров’я, або навіть мати летальні наслідки. В Україні діє державна програма вакцинації від кору, діти можуть робити щеплення безоплатно.
"Вакцина є, а лікувальна мережа готова до прийому пацієнтів. Нагадаю, що звернення до сімейного лікаря дозволить отримати фахову консультацію стосовно стану здоров'я дитини та зробити щеплення, аби захистити її від небезпечної хвороби. Будьте здорові!" - підкреслив Тарас Тищенко.

 

Вже минуло літо променисте,
І дзвоник знов до школи кличе нас.
Тут все святково, гарно і врочисто
В щасливу путь і в добрий час!
Хай буде всім нам день оцей, як свято,
Хай буде щастя в серці у батьків.
Хай дзвонить дзвоник радісний, завзятий,
Хай буде радість вищою від слів.
Хай дзвенить дзвінок веселий кришталево дзвінко.
І покличе нас усіх в незвідані світи,
Дзвоник люблять всі – дорослі та малі,
Пам’ятати його будемо завжди.
Нехай у школі лине срібний дзвін,
Про новий рік навчальний сповіщає.
Переплелись і сум, і радість в нім,
Він, наче птах, у небеса злітає!

Дорогі випускники 9 та 11 класів, вітаємо вас з одним з головних подій вашого життя, Останнім дзвінком, прощанням зі школою, з учителями, з дитинством. Це одночасно радісне і сумне подія, початок нового дорослого життя. Нехай ваша буде життя довге, щасливе, повна перемог і радості. Цей день не забудеться ніколи, відсвяткуйте його так, щоб смуток прощання зі школою була світлою, сонячної, зігріває вас все життя. Зі святом!

На вулицях українських міст з’явиться соціальна реклама з українськими ветеранами з повагою до всіх, хто робить Україну сильнішою. Проєкт «Ветерани різні. Перемога одна» ініціював Український ветеранський фонд. Борди розмістять у містах: Київ, Херсон, Одеса, Львів, Вінниця, Дніпро та Чернігів.

«Проєкт покликаний нагадати про повагу, недискримінацію та рівність серед захисників і захисниць України, незважаючи на їхні стать, вік, етнічну приналежність чи сексуальну орієнтацію. Ветерани різні, але усіх їх об’єднує незборима риса — захист України в російсько-українській війні. Ми маємо бути вдячними їм за вибір і захист», — зазначають у ветеранському фонді.

«Ми зупиняємо романтизацію війни й хочемо назавжди поховати совкове бачення образу ветерана. Ця соціальна акція має змінити уявлення суспільства про те, що ветерани — це старі дідусі в медалях. А якщо ти не помер за Україну, то не герой. Для України кожне життя наших захисників та захисниць – цінність», – зазначила очільниця Фонду Наталія Калмикова.