«    Січень 2021    »

В середу, в рамках новорічного квесту, були підведені підсумки загальношкільного конкурсу "Наш клас - це просто клас" за І семестр 2020/2021 н.р.

Перемогли колективи учнів 2-А класу та Сасанчина Марина Василівна, 5 класу та Біла Ліна Олександрівна, 8 класу та Грушко Анна Миколаївна, 10 класу та Сарана Наталія Володимирівна.

В Україні щороку, починаючи з 2008, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини.
Головні завдання Тижня – показати важливість правової освіти українців, виховувати в них повагу до закону та прав людини, залучити до участі в цікавих правових заходах.

З 25 листопада по 10 грудня пройшла акція "16 днів проти насильства".

Саме 28 листопада у 2020 році відзначають День пам'яті жертв Голодоморів. Ми говоримо про тих, хто загинув та постраждав. Це болісна дата. Учні школи долучилися до виготовлення незабудок та колосків пам'яті, передивлялися фільми, мультфільми та ролики та цю тематику, створили усний журнал. Ніхто не залишився байдужим.

«Європейський тиждень місцевої демократії» - нова політична ініціатива Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи та Європейського комітету місцевої та регіональної демократії. Цей захід має щорічно організовуватися місцевими органами влади усіх держав - членів Ради Європи з метою просування принципів місцевої демократії та сприяння демократичній участі на місцевому рівні.

Основними цілями проведення «Європейського тижня місцевої демократії» є:

- підвищення рівня обізнаності громадян Європи стосовно діяльності місцевих органів виконавчої влади та можливості брати участь у прийнятті рішень на місцевому рівні;

- заохочення членів муніципальних рад та державних службовців до участі у демократичному процесі на місцевому рівні з метою запровадження стандартів публічної етики як основи відносин з громадянами;

- розвиток місцевої демократії як компоненту становлення демократичної Європи та інформування громадськості про роль Ради Європи у цьому процесі.

Відомо, що для запорожців 14 жовтня по-справжньому особлива дата. Сьогодні святкують не тільки День захисника Вітчизни, а й День козацтва, Покрову та День визволення Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників.

Традиційно до цих свят у нас в школі проводиться військово-спортивна патріотична гра Українського козацтва "Джура, але цьогоріч, у зв'язку з пандемією, обмежилися челенджем "Ми пісень гучних співаєм про Україну та козацьку славу"! Зі святами!!!

В школі продовжується тематичний період "КРАСА І ДОБРО ПОРУЧ ІДУТЬ".

Цей тиждень був направлений на "красу осінніх вчинків" і закінчився він загальношкільною акцією "Приємний сюрприз". Вчителі, діти та працівники робили приємні сюрпризи оточуючим. Акція мала такий розмах, що не вистачало місця, куди складати приємності. На сортування подарунків по класам та вчителям пішла ціла година та шість пар рук. Як же приємно дарувати, чекати на подарунок, отримувати, бачити щирі емоції. Це був справжній калейдоскоп емоцій! А головне, що все інкогніто, і від цього приємніше, бо є ще ефект загадки.

БУДЕМО ПРОДОВЖУВАТИ ДИВУВАТИ!

6 жовтня 2020 року на території парку «Дубовий Гай» (комплекс «Sunrise Park») відбувся урочистий захід з нагоди святкування Дня працівників освіти.
З професійним святом педагогів привітав голова облдержадміністрації Віталій Боговін через особисте відео-звернення. Велику освітянську родину області також привітали: заступник голови облдержадміністрації Олександр
Свистун, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, голова ради Запорізької обласної федерації роботодавців Олександр Головко, голова Запорізького
обласного комітету профспілки працівників освіти і науки Надія Гринь, які зазначили, що професія вчителя – одна з найважливіших професій. Це покликання душі. Кожна людина через все своє життя несе відкриту
усмішку вчителя та тепло його серця. Сьогодні кожен успіх учнів - заслуга педагога.
    Віддану працю педагогів відзначили нагородами та оголосили лауреатів щорічної обласної педагогічної премії, в число яких війшла Заставська Ганна Володимирівна.

Один з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери звичайно ж завжди був і залишається улюблений нами ще зі шкільних часів - День вчителя. Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися, адже враховуючи масу складнощів, що встають перед учителями кожен Божий день, мимоволі задаєшся питанням - як вчителю вдається, не дивлячись на більш ніж скромну матеріальну зацікавленість і ряд супутніх, часто найскладніших проблем, справлятися на ряду з цим з величезним психологічним навантаженням, залишаючись при цьому людиною мудрою і толерантною, чуйною і відповідальною, впевнено і послідовно ведучи свою вірну освітню лінію в нашому житті і житті наших дітей.

Чудова професія вчителя знайшла своє визнання не тільки в наших серцях. Починаючи з 1994-го року це особливе професійне свято - День вчителя, було визнано і на міжнародному рівні. Всесвітня організація з питань освіти, науки і культури - ЮНЕСКО, внесла цей День в список офіційно затверджених міжнародних свят, важливість яких невід’ємно підкреслюється для всіх національностей і культур нашої планети.

Дати святкування Дня вчителя у багатьох країнах свої.  Незалежна Україна День працівників освіти відзначає згідно зі своїм новим законодавством традиційно, в першу неділю жовтня.

ВІТАЄМО!!!

Традиційно останній тиждень вересня присвячується осені та цього разу учні школи не робили поробки з її дарів, а колективно створювали образ "Пані Осінь".