«    Серпень 2021    »

Кожного року з дзвоном останнього дзвінка закінчується навчання для школярів та починається табірна зміна у пришкільному таборі "Сонечко". Як пройшли ці декілька тижнів - у відео)

Кожного року в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це одне із найстаріших міжнародних свят. Вважається, що рішення про проведення такого свята було прийнято на сесії Міжнародної демократичної федерації жінок, яка проходила в Парижі у 1949 році.
День захисту дітей було ініційовано, переймаючись долею дітей, які залишилися без батьків і даху над головою під час Другої Світової війни.
Вже наступного року 1 червня у понад 50 країнах вперше відсвяткували Міжнародний день дітей. Відтоді свято стало масштабнішим і щорічним.

Цього року формат святкування у школі змінився. Це був квест по типу піратської подорожі у пошуках скарбів. Як все пройшло - у відео.

Цього року святкова лінійка була проведена для 4 та 9 класу. Одні прощалися з початковою школою, інші - з середньою ланкою. А нашим одиннадцятикласникам хочеться побажати всього найкращого у дорослому житті!

Гарних всім канікул та наснаги на новий навчальний рік!

Кожен семестр у нашій школі визначаються переможці у конкурсі "Наш клас - це просто клас". Враховується середній бал класу з навчальних дисциплін + виховна діяльність - для 5-8 та 9-11 класів, а в початковій школі - громадська активність, участь у виховних заходах, конкурсах учнівської творчості (кількість+якість).

З 17 по 21 травня проходив Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху, активними учасниками якого були учні нашої школи.

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.

День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно молоде, але таке улюблене народне свято, покликане сприяти єдності й культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.

Але вишиванка - це не єдине, що асоціюється з Україною. Цьогоріч вся наша школа стала учасницею флешмобу до Дня вишиванки та 30-ої річниці Незалежності України.

What is Ukraine?

Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи.  Для українців  – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура.

Цього року святкування Дня Європи в Україні припадає  на 15 травня. Це вже 19-й День Європи, який відзначатиме Україна.

На відміну від минулого року, коли через суворі карантинні обмеження українці могли долучатися до святкування Дня Європи лише онлайн, цьогорічне свято відбудеться і в офлайн форматі.

Наша школа долучилася до святкування Дня Європи разом з Управлінням зовнішніх зносин та ЗЕД та Представництвом ЄС в Україні. На конкурс були надіслані роботи в номінаціях "Креативна захисна маска", "Людина, що змінила європейську історію", "Готуємо європейські страви вдома".

Конкурсні роботи

Переможцями стали Спекторук Давид та Тараненко Варвара

Наша школа долучилась до Всеукраїнського проєкту "Мішечок", організатором якого є громадська організація «Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World».

Кілька годин чи навіть хвилин використання пакетів завершуються сотнею років на звалищі. За даними Zero Waste Europe, середній час використання одного пластикового пакета — 25 хвилин, а розкладається він від 100 до 500 років залежно від типу. Українці використовують близько 500 пакетів за рік. Якщо порахувати за кількістю населення, то за рік викидається близько 20 млрд поліетиленових пакетів. Всі вони спочивають на звалищах, самотньо блукають вулицями України, потрапляють до організму тварин або в питну воду.

Зовсім скоро мішечки стануть повноцінною заміною пластикових пакетів. Нещодавно Комітет Верховної Ради підтримав законопроєкт №2051-1 про їхнє обмеження, розповсюдження каратиметься штрафами. Винятком стануть лише пакети, що використовуються для м’яса, риби, сипучих продуктів.

Саме тому Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» радить розпочати перехід на екоторбинки вже сьогодні!

8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства.

Цей день присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірване насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй.

Тим, хто загинув на фронтах, в окопах, і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

Цієї весни наша школа доєдналася до XVI Всеукраїнської благодійної акції "Серце до Серця" яка спрямована на допомогу новонародженим немовлятам – "Здорові немовлята!".

Головною метою акції є збір коштів на придбання медичного обладнання для дитячих відділень неонатології.

Спільними зусиллями було зібрано 2000 грн.

Дякуємо Вам за небайдужість!