«    Березень 2020    »

Шкільний етап Всеукраїнських конкурсів-виставок "Знай і люби свій край" та "Писанковий рай".

Бажаємо учасникам перемоги в Обласному етапі конкурсів.

З 24 лютого у нашій школі проходить виставка робіт учнів 1-8 класів в рамках ХІІІ Міжнародного екологічного конкурсу «Метелики-німий шедевр природи».

27.02.2020 року на базі Розумівської школи були проведені міжшкільні змагання ІІ етапу "Олімпійське лелечення". Команду представляли діти 12-13 років. Згідно положення було проведено такі конкурсні випробування:

-презентація команди (назва та девіз команди, емблема, зовнішній вигляд, візитка);
- естафети;
- волейбол;
- артбол;
- піонербол (малюкбол);
- вікторина.
Учні нашої школи здобули перемогу, посівши І місце, і були нагороджені грамотами, медалями, призами та кубком.

Джон Етерінгтон, лондонський галантерейник вийшов зі свого магазину на Стренд в сутінковий час 15 січня 1797; на ньому був капелюх власного дизайну. Новий головний убір у вигляді труби на голові капелюшного торговця став для англійців сенсацією. Тодішні газети писали: «Дія капелюха на перехожих було жахливою. Багато жінок побачивши цього дивного предмета позбавлялися почуття, діти кричали ... ». А сам Етерінгтон був заарештований і доставлений до лорд-мера, який за порушення громадського порядку засудив його до штрафу в 500 фунтів стерлінгів. Але незабаром циліндр був «помилуваний», і в 1848 році цей капелюх надягли монархісти, чиновники і навіть поліцейські.

Ця прогулянка по лондонській набережній 15 січня 1797 стала датою народження нового напрямку моди.

Тому у середу в школі було проведено тематичний день та конкурс-виставка "Креативний капелюшок"

Новий рік - свято неймовірних чудес! 23 числа усі любителі пригод з числа 1-4 класів стали учасниками фантастичної чудо-гри "Казковий ВООМ!" у концертному залі імені М.І.Глінки.

Через свої комп'ютерні вподобання головні герої перетворилися на відомих дійових осіб відеогри Стіва і Алекс та потрапили до світу-пастки, яку створив підступний мишеня Піксель.

Разом з командою чарівних яскравих персонажів ми намагалися вибратись з віртуальної реальності та подолати лиходія, який шкодить доброму світу фантазії казок. Ми зустрілися з волелюбною та веселою Моаною, покатались на крутих тачках з блискавичним Маквіном, завітали до морських глибин, стали членом команди сміливих Мисливців на привидів та занурились у дивовижний світ суперпопулярної інді-гри "Minecraft".

Драйвову пригоду доповнили: танцювальні флешмоби,музичний парад хітів, креативний відеоарт, елементи хімічного шоу, захоплюючий інтерактив та дружні хороводи біля красуні Ялинки у післяказковій програмі на манер "Танців з зірками"! Було весело і захоплююче.

Святий Миколай приходить до кожного дому. Дарує подарунки дітям, які протягом року себе добре проводили та прославляли Чудотворця своїми добрими ділами. За традицією малюки знаходять під подушкою, або в чоботях солодощі. Але деякі діти отримали у дар візит на прем'єрний показ вистави у Запорізькому цирку.
Школярі соціально незахищених категорій з 1 по 8 клас разом з педагогами відчули на собі дух першого зимового свята. Це відчуття казки створили клоуни, дресирувальники, еквілібристи, гімнасти, акробати й танцюристи. Всі залишилися задоволені.

Ось і закінчується червень, а з ним і оздоровча кампанія на базі школи. Закінчили свою роботу і мовний табір, і майданчики, і табір "Сонечко". Діти мали змогу якісно та цікаво відпочити, набратися нових емоцій та спогадів.

Цього тижня, за підтримки депутата Запорізької обласної ради Романа Олександровича Кузьменка, діти шкіл Долинської громади змогли відвідати басейн у РГК "Панська хата". Змістовний відпочинок подарував заряд бадьорості на цілий день.

Відпочинок у басейні
26.11 в рамках місячника БЖД до Новозапорізької школи завітали інспектори ювенальної превенції Запорізького РВП ДВП ГУМП в Запорізькій області: Воробйова Надія Олександрівна та Мельник Юлія Анатоліївна. Вони провели бесіду з учнями 7-11 класів щодо шкідливого впливу паління, наркотиків, алкоголю, продемонстрували відповідний наочний матеріал та проагітували вступати до навчальних закладів МВС.

Зустріч з представниками органів МВС

За традицією нашої школи, щороку велими поважне журі обирає серед найкращих предаставниць своїх класів ту, яка отримає корону та звання Королеви Осені. Під час спекотної боротьби, пройшовши багато випробувань, на яких дівчата показали свої вміння, здібності та внутрішній світ, кожна з них була відзначена по номінаціям. В 2018 році Могильницька Вероніка передала свою корону та титул новій Королеві Осені, якою стала учениця 1 класу - Тімофєєва Аделіна. Вітаємо її з перемогою, так само як і всіх учасниць. Ви всі прекрасні та маєте свою родзинку. Залишайтеся такими ж чарівними осінніми принцесами.