Розклад дзвінків

1-ий урок 8:15 - 9:00

2-ий урок 9:10 - 9:55

3-ий урок 10:15 - 11:00

4-ий урок 11:20 - 12:05

5-ий урок 12:15 - 13:00

6-ий урок 13:10 - 13:55

7-ий урок 14:05 - 14:50


Календар
«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 


«Європейський тиждень місцевої демократії» - нова політична ініціатива Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи та Європейського комітету місцевої та регіональної демократії. Цей захід має щорічно організовуватися місцевими органами влади усіх держав - членів Ради Європи з метою просування принципів місцевої демократії та сприяння демократичній участі на місцевому рівні.

Основними цілями проведення «Європейського тижня місцевої демократії» є:

 - підвищення рівня обізнаності громадян Європи стосовно діяльності місцевих органів виконавчої влади та можливості брати участь у прийнятті рішень на місцевому рівні;

 - заохочення членів муніципальних рад та державних службовців до участі у демократичному процесі на місцевому рівні з метою запровадження стандартів публічної етики як основи відносин з громадянами;

 - розвиток місцевої демократії як компоненту становлення демократичної Європи та інформування громадськості про роль Ради Європи у цьому процесі.

 

Відомо, що для запорожців 14 жовтня по-справжньому особлива дата. Сьогодні святкують не тільки День захисника Вітчизни, а й День козацтва, Покрову та День визволення Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників. 

Традиційно до цих свят у нас в школі проводиться військово-спортивна патріотична гра Українського козацтва "Джура, але цьогоріч, у зв'язку з пандемією, обмежилися челенджем "Ми пісень гучних співаєм про Україну та козацьку славу"! Зі святами!!!

В школі продовжується тематичний період "КРАСА І ДОБРО ПОРУЧ ІДУТЬ".

Цей тиждень був направлений на "красу осінніх вчинків" і закінчився він загальношкільною акцією "Приємний сюрприз". Вчителі, діти та працівники робили приємні сюрпризи оточуючим. Акція мала такий розмах, що не вистачало місця, куди складати приємності. На сортування подарунків по класам та вчителям пішла ціла година та шість пар рук. Як же приємно дарувати, чекати на подарунок, отримувати, бачити щирі емоції. Це був справжній калейдоскоп емоцій! А головне, що все інкогніто, і від цього приємніше, бо є ще ефект загадки.

БУДЕМО ПРОДОВЖУВАТИ ДИВУВАТИ!

 

 

6 жовтня 2020 року на території парку «Дубовий Гай» (комплекс «Sunrise Park») відбувся урочистий захід з нагоди святкування Дня працівників освіти.
З професійним святом педагогів привітав голова облдержадміністрації Віталій Боговін через особисте відео-звернення. Велику освітянську родину області також привітали: заступник голови облдержадміністрації Олександр
Свистун, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, голова ради Запорізької обласної федерації роботодавців Олександр Головко, голова Запорізького
обласного комітету профспілки працівників освіти і науки Надія Гринь, які зазначили, що професія вчителя – одна з найважливіших професій. Це покликання душі. Кожна людина через все своє життя несе відкриту
усмішку вчителя та тепло його серця. Сьогодні кожен успіх учнів - заслуга педагога.
    Віддану працю педагогів відзначили нагородами та оголосили лауреатів щорічної обласної педагогічної премії, в число яких війшла Заставська Ганна Володимирівна.

 

Один з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери звичайно ж завжди був і залишається улюблений нами ще зі шкільних часів - День вчителя. Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися, адже враховуючи масу складнощів, що встають перед учителями кожен Божий день, мимоволі задаєшся питанням - як вчителю вдається, не дивлячись на більш ніж скромну матеріальну зацікавленість і ряд супутніх, часто найскладніших проблем, справлятися на ряду з цим з величезним психологічним навантаженням, залишаючись при цьому людиною мудрою і толерантною, чуйною і відповідальною, впевнено і послідовно ведучи свою вірну освітню лінію в нашому житті і житті наших дітей.

Чудова професія вчителя знайшла своє визнання не тільки в наших серцях. Починаючи з 1994-го року це особливе професійне свято - День вчителя, було визнано і на міжнародному рівні. Всесвітня організація з питань освіти, науки і культури - ЮНЕСКО, внесла цей День в список офіційно затверджених міжнародних свят, важливість яких невід’ємно підкреслюється для всіх національностей і культур нашої планети. 

Дати святкування Дня вчителя у багатьох країнах свої.  Незалежна Україна День працівників освіти відзначає згідно зі своїм новим законодавством традиційно, в першу неділю жовтня. 

ВІТАЄМО!!!

Традиційно останній тиждень вересня присвячується осені та цього разу учні школи не робили поробки з її дарів, а колективно створювали образ "Пані Осінь".  

Так важливо дарувати гарний настрій та усмішки людям, що нас оточують, говорити їм слова подяки та зичити всього найкращого.

В рамках тематичного періоду "Добро і краса поруч ідуть" пройшов флешмоб "Дякую тобі (Вам) за..."

 

Основна мета проведення «Тижня знань основ з безпеки життєдіяльності» – допомогти сформувати у здобувачів освіти свідоме ставлення до свого життя і здоров’я, оволодіти основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров’я поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій.

 

Минув перший навчальний тиждень і саме час з теплом згадати те, як пройшов літній відпочинок та отримати позитивний запал на весь рік! 


4 вересня до нашої Долинської громади завітав очильник Запорізької обласної державної адміністрації Віталій Боговін та керівник апарату обласної державної адміністрації – Зінаїда Бойко. Відвідавши відкриття нового фельдшерського пункту КНП «Долинське ЦПМСД ЗР ЗО» у селі Високогірне, шановні гості разом з сільським головою Богданом Федчуком проїхалися громадою та зробили зупинку в стінах нашої школи.

Губернатор своїми очима побачив проблему переповненості школи та її фасад, дах та інше, що потребує ремонту та розбудови: утеплення, побудова другого поверху, перекриття даху. Але присутні почули більш кардинальне рішення - можливість взяти участь у програмі Президента України "Велике будівництво". Чи буде нова школа? Подивимось, що далі.