«    Вересень 2019    »

Ось і закінчується червень, а з ним і оздоровча кампанія на базі школи. Закінчили свою роботу і мовний табір, і майданчики, і табір "Сонечко". Діти мали змогу якісно та цікаво відпочити, набратися нових емоцій та спогадів.

Цього тижня, за підтримки депутата Запорізької обласної ради Романа Олександровича Кузьменка, діти шкіл Долинської громади змогли відвідати басейн у РГК "Панська хата". Змістовний відпочинок подарував заряд бадьорості на цілий день.

Відпочинок у басейні
26.11 в рамках місячника БЖД до Новозапорізької школи завітали інспектори ювенальної превенції Запорізького РВП ДВП ГУМП в Запорізькій області: Воробйова Надія Олександрівна та Мельник Юлія Анатоліївна. Вони провели бесіду з учнями 7-11 класів щодо шкідливого впливу паління, наркотиків, алкоголю, продемонстрували відповідний наочний матеріал та проагітували вступати до навчальних закладів МВС.

Зустріч з представниками органів МВС

За традицією нашої школи, щороку велими поважне журі обирає серед найкращих предаставниць своїх класів ту, яка отримає корону та звання Королеви Осені. Під час спекотної боротьби, пройшовши багато випробувань, на яких дівчата показали свої вміння, здібності та внутрішній світ, кожна з них була відзначена по номінаціям. В 2018 році Могильницька Вероніка передала свою корону та титул новій Королеві Осені, якою стала учениця 1 класу - Тімофєєва Аделіна. Вітаємо її з перемогою, так само як і всіх учасниць. Ви всі прекрасні та маєте свою родзинку. Залишайтеся такими ж чарівними осінніми принцесами.

13 жовтня 51 дитина нашої школи стала трохи щасливішою, бо поїздка до цирку дарує тільки позитивні емоції та радість, що підтверджується самими учасниками екскурсії. Яскраве, динамічне і неймовірно барвисте видовище поєднало на льоду віртуозне фігурне катання та неймовірний калейдоскоп циркових номерів: акробатів, жонглерів, фокусників, повітряних гімнастів. Кожен номер програми захопив увагу і переніс наших дітей в неймовірну льодову казку. В ній були ведмеді на льоду, які скачуть на скакалках, їздять на гіроскутерах, балансують на катушках, веселі мавпи, собаки, кішки та неймовірно круті клоуни, які не тільки смішили, але й дивували.

Циркова вистава "Льодове королівство"

14 жовтня - це воістинну значуща дата для всіх запорожців, бо в свято Покрови Пресвятої Богородиці відзначається День українського козацтва. На порозі такого свята до школи завітали члени козацької організації Міжнародний союз козаків «Запорізька Січ»:

1. Член координаційної ради з питань розвитку козацтва при Запорізькій ОДА, генеральний суддя Міжнародного союзу козаків «Запорізька Січ», голова об’єднання Чорнобильців Запоріжжя, полковник СБУ у відставці - Білан Павло Антонович.
2. Видатний козак Запорізького коша, волонтер, полковник козацтва, учасник операції «Дозор» - Прийменко Віктор Володимирович.

3. Член координаційної ради, полковник козацтва, отаман, волонтер, учасник операції «Дозор» - Бєлік Володимир Вікторович.

4. Майор козацтва Запорізького коша – Каленюк Тамара Володимирівна, яка працює у нас вчителем фізики.

Вони розповіли про передумови створення Міжнародного союзу козаків, про традиції, історичне минуле та свій погляд на майбутнє.

А ми, як нащадки козаків, традиційно в п'ятницу, натхненні зустріччю із справжніми козаками, провели військово-патріотичну гру "ДЖУРА", кінцевим етапом якої стало поїдання козацької каші, звареної на кострі, та розпивання компоту в тісному колі друзів. Зі святом, козаки та козачки! В вас дух України!

Щиро вітаємо всіх запоріжців з Днем визволення міста від німецько-фашистських загарбників!

Це свято важливе для кожного з нас, адже 75 років тому українці вже показали, що не дозволять поневолити та зруйнувати свої міста. Так само й нині наші воїни ведуть боротьбу за незалежність на Сході держави.

Окрім визволення Запоріжжя 14 жовтня ми святкуємо День захисника України, який проголосив Президент Петро Порошенко на Хортиці. І нині ми дякуємо ветеранам Великої Вітчизняної війни, бійцям АТО та всім патріотам, які бережуть мирне небо над Україною.

У зв'язку з цими святами до школи завітали в гості представники Обласного військового комісаріату та провели з дітьми теоретичні та практичні заняття: надання першої медичної допомоги, збирання зброї, розповіли про військове обмундирування та інше.

Заняття проводили:

1. Голова громадської організації «Відродження життя після АТО» - Ушаков Роман Борисович.

2. Військовий комісар Запорізького об’єднання міського військового комісаріату підполковник – Шаповал Олександр Валерійович.

3. Військовий волонтер – Юдін Микита Сергійович.

4. Представник медичного батальйону «Госпітар’єри» - Кудяков Вячеслав Валерійович.

Зі святом!

День захисника Вітчизни
Традиційно в останній тиждень вересня ми віддаємо шану літу, що закінчилося, теплу першого місяця осені та її дарам, якими вона щедро ділиться з нами. Як виглядає осінь очима дітей?

Виставка робіт "Щедра матінка-природа"

Відповідно до звернення благодійної організації «БФ «Щаслива лапа» з пропозицією щодо проведення в закладах освіти «Всеукраїнського уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвяченого Всесвітньому дню тварин, який відзначається 4 жовтня, та статті 6 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження», у зв'язку зі зростанням кількості випадків безвідповідального поводження з домашніми тваринами і жорстокого ставлення до безпритульних тварин школа підтримала звернення та долучилася до "Уроку доброти".

Всеукраїнський урок доброти