«    Вересень 2024    »

Кібернасильство

Міжнародна громадська організація «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) запропонувала спеціалістам, які працюють із дітьми, пакет інструментів із запобігання насильству в Інтернеті щодо дівчат-підлітків — Збірник (Toolkit) з профілактики сексуального онлайн насильства щодо дівчат-підлітків.

Це збірка ресурсів, розроблених, створених або адаптованих і протестованих у рамках кількох європейських проектів за участю семи країн ЄС.

• Посібник «Навчання протидії сексуальному насильству в Інтернеті щодо дівчат-підлітків: Посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми».
  • Адаптація українською онлайн-інструменту CYBERSAFE (4 модулі), над яким працювали міжнародні та національні експерти.
  • Два короткі навчальні анімаційні відео для дівчаток і хлопців, вже доступні на платформі YouTube:

— «Наслідки поширення оголеного селфі дівчинки без її згоди»

— «Що робити, якщо ваші оголені селфі потрапили в Інтернет»

•  Буклет «Поради для батьків та опікунів щодо протидії сексуальному насильству в Інтернеті».