«    Лютий 2023    »

«Формування конкурентноспроможної
особистості з високим рівнем життєвої
компетентності шляхом використання

інноваційних технологій»

Навчання впродовж життя - це про нас!
25 листопада педагоги гімназії брали участь у тренінзі "Особливості оцінювання результатів навчання учнів в Новій українській школі".
Дякуємо тренеру Світлані Покрові за змістовний, практичний тренінг, теплу атмосферу, можливість спілкування та приємну зустріч з викладачами ЗОІППО.

Завершилася XIII Міжнародна виставка
«СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ - 2022».
Виставка мала відбутися 22-24 березня 2022 року в Київському Палаці Спорту, але з причини війни з рф, виставку перенесено на 23-25 листопада.
Для розгляду подано 22 роботи, але взяти участь змогли тільки 13 закладів освіти. І ось нарешті підведено підсумки.
Срібною медаллю відзначено досвід роботи вчителя трудового навчання Новозапорізької школи Савенкової Валеріі Олександрівни. Вітаємо з перемогою! Вже гарна традиція бути в списку переможців

Свято з гірким присмаком...
Але все ж ми вітаємо нашого молодого педагога: чарівну, креативну, невтомну, завжди крокуючу до перемоги Савенкову Валерію Олександрівну, яка була визнана одним з кращих представників освітянської спільноти Запорізької області.
Сьогодні, з нагоди святкування Дня працівників освіти, Валерія Олександрівна була нагороджена обласною педагогічною премією. Бажаємо завжди бути в пошуку нових задумів та креативних ідей!
І нас не зламає війна!!!

Вітаємо креативного педагога, нашу "зірочку" САВЕНКОВУ Валерію Олександрівну з перемогою в обласній вистаці "Освіта Запорізького краю - 2022"!!! Її робота на тему "Інтегровані STEAM - проєкти на уроках трудового навчання, образотворчого мистецтва та курсу "Мистецтво"" відзначена Дипломом І ступеня.
Бажаємо Валерії Олександрівні успіхів та нових звершень!!!

18 лютого вчитель фізичної культури Грушко Анна Миколаївна провела тренінг "НУШ: фізична культура".  Метою тренінгу став фізичний розвиток вчителів, покращення взаємин у колективі через спільну діяльність, ознайомлення та апробування методик нової української школи під час проведення фізично розвиваючих заходів.

11 лютого 2022 року педагогічний колектив закладу брав участь у психолого-педагогічному семінарі «Формування команди в закладі освіти», який провела практичний психолог Матвієнко Оксана Дмитрівна.

Мета:

- формування сприятливого психологічного клімату;

- знаходження подібностей у учасників групи для поліпшення взаємодії між ними;

- обґрунтування важливості командної роботи, відпрацювання уміння конструктивно спілкуватися для створення єдиної команди;

- розвивати вміння працювати в команді;

- підвищення комунікативних навичкок педагогів.

Відбувалося багато: асоціації, розкриття, посмішки, обійми, здивування, релакс. Все це супроводжувалось плідною працею команд. А момент змагання тільки підвищив наші емоції.

На завершення, наша дружня команда побудувала плани на майбутнє!!!

17 січня 2022 року заступник директора з навчально-виховної роботи Карнафель Наталя Анатоліївна провела тренінг з теми «Проєктний менеджмент» для педагогів.

Метою тренінгу було навчити педагогів закладу створювати проєкти. Наталя Анатолівна познайомила присутніх зі структурою проєкту, навчила знаходити проблему, шляхом виокремлення причин та визначення наслідків. Розібрали етапи роботи над проєктом, ризики та стратегії їх подолання.

Попереду робота творчих груп над створенням проєктів, представлення та обоворення.

Проєктний менеджмент.pptx [700.65 Kb] (cкачувань: 106)

4 січня 2022 року заступником директора з навчально-виховної роботи Карнафель Наталею Анатоліївною, з метою наступності між початковими класами НУШ та майбутнім 5 класом НУШ, проведено тренінг з теми «Оцінювання навчальних досягнень учнів».

Наталя Анатоліївна разом з Заставською Ганною Володимирівною, як тренери НУШ, ознайомили присутніх з умовами та інструментами оцінювання учнів, спираючись на Методичні рекомендації, затверджені Наказом МОН від 13 серпня 2021 року № 813.

Змістовний виступ тренерів супроводжувався плідним та емоційним обговоренням усього колективу. Попереду нас чекають великі зміни і педагоги середньої школи до цього готові!

У процесі навчання у школі дитина проходить через ті чи інші кризові етапи, кожний із яких має свою специфіку, свої проблеми, що потребують особливої уваги педагогів, батьків та психологічної служби навчального закладу.

Одним із цих етапів є перехід учнів початкової школи у середню та з середньої у старшу. П’ятий клас – кінець дитинства, період, що безпосередньо передує підлітковому. У цей час діти відкриті і довірливо ставляться до дорослих, визнають їх авторитет, чекають від учителів, батьків та інших дорослих допомоги і підтримки. Це відкриває великі можливості для виховних впливів.

Але 5-й клас – це період адаптації до середньої ланки школи.

Адаптація - процес пристосування до нових умов чи вимог середовища, результатом якої має бути пристосування, що є показником життєвої компетентності індивіда.