Календар
«    Жовтень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 


«Формування конкурентноспроможної
особистості з високим рівнем життєвої
компетентності шляхом використання

інноваційних технологій»

В цьому році педагоги нашої гімназії долучились до діяльності науково-дослідної лабораторії "Науково-методичні засади створення безпечного і здорового освітнього середовища у НУШ" КЗ "ЗОІППО" ЗОР. 18 травня 2023 року відбувся вебінар з теми "Моделювання безпечного і здорового освітнього середовища: сучасні підходи" на якому наш досвід презентувала заступник директора з навчально-виховної роботи Карнафель Наталя Анатоліїївна з темою: "Реалізація плану заходів, визначених Національною стратегією розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у НУШ, в умовах сьогодення"

 Презентація досвіду гімназії

Двадцять сьомого квітня 2023 року на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ для студентів 2 курсу освітньої програми «Початкова освіта» організували гостьову лекцію на тему «Сучасний урок математики». Родзинками викладання предмету в початковій школі та порадами поділилась наша вчителька початкових класів та зрубіжної літератури Анна Заставская. Математика - захоплива, цікава, вибір бути Вчителем - на все життя. То зробіть його захопливою подорожжю! 

Стаття про захід

4 квітня відбулося нагородження переможців Другого обласного конкурсу фахової майстерності "Без бар'єрів" у 2022/2023 навчальному році.

Вітаємо вчителя фізичної культури Стадніченко Наталію Володимирівну з першою перемогою та зайнятим ІІІ місцем у конкурсі.

Бажаємо наснаги на досягнення та підкорення нових педагогічних вершин. 

 

27 березня 2023 року відбулося засідання ШМК гуманітарних наук.

  1. На засіданні обговорили питання НМТ 2023- які предмети були додані
  2. Обговорили сертифікацію вчителів української мови, яку запровадили в цьому навчальному році
  3. Розглянули нові сервіси для роботи: ментальні карти Coggle.it
  4. Сервіс https://vseosvita.ua/ створення тестів, публікації, видача сертифікатів.

 

14 лютого 2023 року на базі Новозапорізької гімназії «СМАРТ» був проведений майстер-клас для вихователів дошкільних закладів громади з метою наступності між дошкільною та початковими ланками освіти.

Вчителі початкових класів: Заставська Ганна Володимирівна, Захарюта Наталя Сергіївна та Сасанчина Марина Василівна, підготували змістовний захід, під час якого була організована практична робота з опанування освітніх платформ для організації дистанційного навчання, а саме zoom та GoogleClassroom.

Також вчителі пояснили як користуватись ресурсами Wordwall та LearningApps для створення і використання під час навчальних завдань інтерактивних вправ.

 

Навчання впродовж життя - це про нас!
25 листопада педагоги гімназії брали участь у тренінзі "Особливості оцінювання результатів навчання учнів в Новій українській школі".
Дякуємо тренеру Світлані Покрові за змістовний, практичний тренінг, теплу атмосферу, можливість спілкування та приємну зустріч з викладачами ЗОІППО.

 

 Завершилася XIII Міжнародна виставка
«СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ - 2022».
Виставка мала відбутися 22-24 березня 2022 року в Київському Палаці Спорту, але з причини війни з рф, виставку перенесено на 23-25 листопада.
Для розгляду подано 22 роботи, але взяти участь змогли тільки 13 закладів освіти. І ось нарешті підведено підсумки.
Срібною медаллю відзначено досвід роботи вчителя трудового навчання Новозапорізької школи Савенкової Валеріі Олександрівни. Вітаємо з перемогою! Вже гарна традиція бути в списку переможців

 

Свято з гірким присмаком...
Але все ж ми вітаємо нашого молодого педагога: чарівну, креативну, невтомну, завжди крокуючу до перемоги Савенкову Валерію Олександрівну, яка була визнана одним з кращих представників освітянської спільноти Запорізької області.
Сьогодні, з нагоди святкування Дня працівників освіти, Валерія Олександрівна була нагороджена обласною педагогічною премією. Бажаємо завжди бути в пошуку нових задумів та креативних ідей!
І нас не зламає війна!!!

 
Вітаємо креативного педагога, нашу "зірочку" САВЕНКОВУ Валерію Олександрівну з перемогою в обласній вистаці "Освіта Запорізького краю - 2022"!!! Її робота на тему "Інтегровані STEAM - проєкти на уроках трудового навчання, образотворчого мистецтва та курсу "Мистецтво"" відзначена Дипломом І ступеня.
Бажаємо Валерії Олександрівні успіхів та нових звершень!!!