«    Листопад 2019    »

«Формування в учнів мотивації до навчальної діяльності та саморозвитку в умовах гуманізації навчально-виховного процесу»

Не викликає сумніву одне: якщо ми чогось потребуємо, то це добрих вчителів. Де бракує їх, там уся інша шкільна суєта в країні – п’яте колесо у возі, окозамилювання, щоб людина не бачила чого їй бракує. Отже, хто хоче, щоб школи по-справжньому сприяли належному вихованню народу, той повинен насамперед допомогти в найнеобхіднішому, а саме: Щоб скрізь у країні були люди, які здатні і прагнуть виховувати молодь і керувати нею з розумінням і любов’ю так, щоб вона могла осягти мудрість життя, набратися сил і засвоїти порядок, властивий її стану і положенню».

Й.Г. Песталоцці

Методична робота
prezentacya-shkola.pptx [11.89 Mb] (cкачувань: 4)
pdsumki-mr-2018-2019n.r.doc [468 Kb] (cкачувань: 5)

Сертифікати за семінари, курси, тренінги

Педагогічний склад 2019/2020

29 жовтня в закладі освіти відбувся психолого-педагогічний семінар на тему: «Особливості адаптації учнів 5-го та 10-го класів»

28 жовтня в закладі освіти Карнафель Наталя Анатоліївна, заступник директора та регіональний тренер НУШ провела тренінг на тему: «Організація педагогічного розвитку педагога».

Розпочали ми  роботу з ранкової зустрічі, яку провели вчителі перших класів Захарюта Наталя Сергіївна та Сасанчина Марина Василівна. Метою цієї вправи було залучення педагогів всієї школи та націлювання їх на продовження реформи в середній школі. Ранкова зустріч подарувала учасникам багато  позитивних емоцій!

В ході тренінгу педагоги школи отримали інформацію про нормативну базу з даного питання, аналізували Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників (Постанова КМУ 21.08.2019 № 800), вчилися складати індивідуальну освітньо-педагогічну траєкторію.

Об’єнувались в групи, складали графік професійного розвитку та зображували вчителя очима усіма учасниками освітнього процесу.

Комфортна атмосфера сприяла створенню позитивного настрою, активній комунікації, взаємодії та обміну досвідом.

Презентація: Організація професійного розвитку педагога

Протягом 3-5 січня на базі опорних шкіл Долинської громади проходив тренінг з використання інтерактивних засобів навчання. Учасники ознайомились з трьома різними програмами для роботи з інтерактивною дошкою та опанували їх можливості та інструментарій при створенні освітнього контенту. Кожна з програм має свої особливості у роботі, плюси та мінуси. Тому на кінець тренінгу кожен мав можливість обрати собі ту з якою сподобалось більше прцювати або ж використовувати елементи кожної при підготовці до уроків.

Тренінг з використання інтерактивних засобів навчання
З метою свого професійного рівня, через оволодіння новими знаннями, навичками, для педагогів школи 30.10. – 31.10. був проведений тренінг «Професійна мобільність педагога – освіта протягом життя» викладачами КЗ «ЗОІППО»ЗОР, Аллою Феліксівною Курінною та Евеліною Анатоліївною Лук’янчук.

Професійна мобільність педагога – освіта протягом життя

Вчителі отримали купу вражень та підвищили свій професійний рівень. Дякуємо за співпрацю колективу Розумівської школи.
Система психофізичних вправ "Дев'ять сил"

Керівник гуртка СПАС, Грушко Анна Миколаївна, провела заняття для педагогічного колективу школи в період карантину, з метою підвищення опорних сил організму.
Заняття "Дев'ять сил"