«    Січень 2020    »

«Формування в учнів мотивації до навчальної діяльності та саморозвитку в умовах гуманізації навчально-виховного процесу»

Не викликає сумніву одне: якщо ми чогось потребуємо, то це добрих вчителів. Де бракує їх, там уся інша шкільна суєта в країні – п’яте колесо у возі, окозамилювання, щоб людина не бачила чого їй бракує. Отже, хто хоче, щоб школи по-справжньому сприяли належному вихованню народу, той повинен насамперед допомогти в найнеобхіднішому, а саме: Щоб скрізь у країні були люди, які здатні і прагнуть виховувати молодь і керувати нею з розумінням і любов’ю так, щоб вона могла осягти мудрість життя, набратися сил і засвоїти порядок, властивий її стану і положенню».

Й.Г. Песталоцці

Методична робота
prezentacya-shkola.pptx [11.89 Mb] (cкачувань: 7)
pdsumki-mr-2018-2019n.r.doc [468 Kb] (cкачувань: 7)

Сертифікати за семінари, курси, тренінги

Педагогічний склад 2019/2020

Публікації 2019/2020

Уперше вчителі нашої школи взяли участь у міжнародній виставці "Інноватика в сучасній освіті". Цьогоріч вона проходила вже в одинадцяте. Учасниками виставки стали Сасанчина Марина Василівна та Шрамко Олена Василівна, які були нагороджені дипломом за презентацію роботи з теми: "Розвиток виховної системи навчального закладу через метод проектів" в номінації "Розробка та впровадження інноваційних засобів навчання, проектів, програм і рішень у закладах освіти".

Всі янголи, як і люди, різні, тому, щоб знайти до них підхід, треба дізнатись, хто саме оберігає вас. Для цього треба деякий час поспостерігати за …

29 жовтня в закладі освіти відбувся психолого-педагогічний семінар на тему: «Особливості адаптації учнів 5-го та 10-го класів»

28 жовтня в закладі освіти Карнафель Наталя Анатоліївна, заступник директора та регіональний тренер НУШ провела тренінг на тему: «Організація педагогічного розвитку педагога».

Розпочали ми  роботу з ранкової зустрічі, яку провели вчителі перших класів Захарюта Наталя Сергіївна та Сасанчина Марина Василівна. Метою цієї вправи було залучення педагогів всієї школи та націлювання їх на продовження реформи в середній школі. Ранкова зустріч подарувала учасникам багато  позитивних емоцій!

В ході тренінгу педагоги школи отримали інформацію про нормативну базу з даного питання, аналізували Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників (Постанова КМУ 21.08.2019 № 800), вчилися складати індивідуальну освітньо-педагогічну траєкторію.

Об’єнувались в групи, складали графік професійного розвитку та зображували вчителя очима усіма учасниками освітнього процесу.

Комфортна атмосфера сприяла створенню позитивного настрою, активній комунікації, взаємодії та обміну досвідом.

Презентація: Організація професійного розвитку педагога

Протягом 3-5 січня на базі опорних шкіл Долинської громади проходив тренінг з використання інтерактивних засобів навчання. Учасники ознайомились з трьома різними програмами для роботи з інтерактивною дошкою та опанували їх можливості та інструментарій при створенні освітнього контенту. Кожна з програм має свої особливості у роботі, плюси та мінуси. Тому на кінець тренінгу кожен мав можливість обрати собі ту з якою сподобалось більше прцювати або ж використовувати елементи кожної при підготовці до уроків.

Тренінг з використання інтерактивних засобів навчання