«    Липень 2020    »

17 березня вчителем української мови Охотою Оленою Миколаївною було проведено навчальне заняття з впровадження проєкту Нового українського правопису в життя. Вчителі школи детально розглянули всі його положення та закріпили їх наочно, розробивши певні схеми.

Новий український правопис: з проєкту в життя

pravopis-z-proyektu-v-zhittya.pptx [6.37 Mb] (cкачувань: 8)

У зв'язку з карантином та переведенням учнів на дистанційну форму навчання вчителями школи було проведено тренінг по роботі з сервісами дистанційного навчання: "Мій клас", "Klasstime", "Google Klassroom". Учителі опанували дані онлайн-сервіси, навчились трансформувати віртуальних простір в освітнє середовище.

Саме на платформі "Google Klassroom" будуть розміщені завдання для учнів.

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, в якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й уміння застосовувати їх у повсякденному житті.

НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

03 лютого у  Новозапорізькій школі пройшов психолого-педагогічний семінар на тему: «Формування психологічної стійкості до стресогенних факторів в умовах педагогічної діяльності», який провела практичний психолог Матвієнко Оксана Дмитрівна.

В теплій дружній атмосфері пройшло обговорення притчі «Зламаний човен»: чи варто боятися змін?».

Педагоги ознайомились на практиці з циклом вправ «Ключі Алієва», які дають ефект розслаблення, чим викликають ефект узгодження розуму і тіла. Дані вправи приміняються для швидкого зняття стресу, болю, образи, напруги, допомагають швидше вирішувати задачі, затрачаючи при цьому менше енергії.

Також було проведено проективну методику «Подорож до себе» - «Намалюй свій характер».

Уперше вчителі нашої школи взяли участь у міжнародній виставці "Інноватика в сучасній освіті". Цьогоріч вона проходила вже в одинадцяте. Учасниками виставки стали Сасанчина Марина Василівна та Шрамко Олена Василівна, які були нагороджені дипломом за презентацію роботи з теми: "Розвиток виховної системи навчального закладу через метод проектів" в номінації "Розробка та впровадження інноваційних засобів навчання, проектів, програм і рішень у закладах освіти".

Всі янголи, як і люди, різні, тому, щоб знайти до них підхід, треба дізнатись, хто саме оберігає вас. Для цього треба деякий час поспостерігати за …

29 жовтня в закладі освіти відбувся психолого-педагогічний семінар на тему: «Особливості адаптації учнів 5-го та 10-го класів»

28 жовтня в закладі освіти Карнафель Наталя Анатоліївна, заступник директора та регіональний тренер НУШ провела тренінг на тему: «Організація педагогічного розвитку педагога».

Розпочали ми  роботу з ранкової зустрічі, яку провели вчителі перших класів Захарюта Наталя Сергіївна та Сасанчина Марина Василівна. Метою цієї вправи було залучення педагогів всієї школи та націлювання їх на продовження реформи в середній школі. Ранкова зустріч подарувала учасникам багато  позитивних емоцій!

В ході тренінгу педагоги школи отримали інформацію про нормативну базу з даного питання, аналізували Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників (Постанова КМУ 21.08.2019 № 800), вчилися складати індивідуальну освітньо-педагогічну траєкторію.

Об’єнувались в групи, складали графік професійного розвитку та зображували вчителя очима усіма учасниками освітнього процесу.

Комфортна атмосфера сприяла створенню позитивного настрою, активній комунікації, взаємодії та обміну досвідом.

Презентація: Організація професійного розвитку педагога