Добрий день, дорогі гості! Ми раді вітати Вас на сторінках шкільного сайту!
Маємо надію, що відвідувачі сайту знайдуть на його сторінках багато корисної та цікавої інформації, дізнаються про історію і сьогодення нашої школи, про досягнення і гарні традиції, про організацію освітнього процесу, громадське та культурне життя, і, природно, про людей, які тут працюють.
Міністерством молоді та спортом України у співпраці з Державною службою статистики України на платформі https://survey.stat.gov.ua створено анкету для проведення онлайн опитування населення для моніторингу основних показників рухової активності різних вікових груп та соціальних верств населення, стимулюючих і стримуючих факторів.
Опитування проводиться в усіх регіонах України з 18 грудня 2023 року по 18 січня 2024 року серед різних груп населення з 18 років і до 65 років та старші за покликанням https://survey.sportforall.gov.ua
Ядерна енергетика і атомно-промисловий комплекс сьогодні відіграють чи не найважливішу роль для економіки нашої держави. Атомна галузь України посідає 8-ме місце в світі за встановленими потужностями АЕС і третє – за часткою атомної енергетики в національному енергобалансі.
Вагомою є роль атомної енергетики й у створенні великої кількості високооплачуваних робочих місць із гарним соціальним пакетом. Тому збереження і примноження кадрового потенціалу для ядерної енергетики, а також залучення молоді до опанування технічних спеціальностей «атомного» спрямування нині є не просто бажаним, а необхідним.
Компанія «Енергоатом», найбільший виробник електричної енергії в Україні й оператор усіх діючих вітчизняних АЕС, та Українське ядерне товариство – найбільша галузева організація, що об’єднує понад 3000 фахівців, підготували корисну інформацію щодо можливостей навчання і працевлаштування за спеціальностями, затребуваними в атомній енергетиці та промисловості.
26 квітня була 37 річниця з дня трагедії на Чорнобильській АЕС. Так само, як «ніколи знову» про війну, весь світ думає про аварію на атомній станції. Але!
Найбільша в Європі і шоста у світі… вже рік Запорізька атомна електростанція захоплена російськими військами. Попри викрадення і тортури, обстріли і тиск окупантів, знеструмлення та зупинки енергоблоків, спроби під'єднати станцію до російських мереж, намагання привласнити і підпорядкувати Росатому, — люди продовжують працювати на АЕС. Проте кожен день проходить для нас як на голках, бо загравання з атомом може призвести до нової трагедії
До цього дня вчені та історики не можуть прийти до однозначного висновку - де ж вперше людина вигадала спорт. Це не дивно, так як діяльність, яку сучасна наука відносить до такого поняття, як заняття спортом, була притаманна без винятку всім людям по всій землі і схоже, що в усі часи. Змагання, гра, розвага, активний відпочинок, численні інтелектуальні вправи, досягнення кращих результатів, тренування фізичних та інших навичок, ось лише невеликий перелік тих видів діяльності, які включає в себе це широке поняття. І не дивлячись на максимальний накал зусиль і емоцій, які іноді додаються при занятті спортом, однозначно одне - це абсолютно мирний процес. Він сприяє розвитку і є життєствердним в усіх відношеннях. Відзначаючи ці характерні і безцінні моменти спортивної діяльності для кожної людини і для суспільства в цілому Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію в якій проголосила 6-е квітня Міжнародним днем спорту на благо миру та розвитку.
З нагоди Міжнародного дня спорту 6 квітня по всьому світу проходить флешмоб «Біла карта» (White card).
Фотографія з білою картою в руці - це символічна дія на противагу червоній картці, яка означає найбільш серйозне порушення, допущене спортсменом. Білий колір, навпаки, символізує чесність і конструктивний підхід у спорті. Учні Новозапорізької гімназії "СМАРТ" долучились до флешмобу, зробивши фото з білою карткою в руках, а також намалювали малюнки на спортивну тематику та зняли відео виконання фізичних вправ.
Календарно сьогодні рік з моменту повномасштабного вторгнення або 366 день війни. Це рік та час, який залишив на нас рани. Вони різні: легкі, тяжкі, ті, що загоїлися, ті, що стали смертельними. Ці рани тілесні та ментальні. Вони є в кожного. Війна торкнулась кожного.
Поле бою
Евакуація та окупація
Втрачене житло та майно
Страх за себе, близьких, правило двох стін, льох, підвал, бомбосховище
Бах, бах, бах
- З тобою все гаразд?
…
Думки, де найрідніші, чи вийде на зв‘язок
…
Хтось пропав безвісті…
В когось забрали майбутнє…
Така ціна боротьби за право бути українцем та жити на своїй землі
День пам’яті жертв голодоморів щорічно вшановується на державному рівні у четверту суботу листопада. У 2022 році цей день припадає на 26 листопада. Голодомор - це геноцид Українського народу, вчинений комуністичним тоталітарним режимом з наміром знищити, цілком чи частково українську національну групу. Вшанування пам’яті жертв Голодомору є справжнім запобіжником повторення подібних трагедій у майбутньому. «Запалисвічку» — загальнонаціонально-міжнародна акція, яка відбувається щорічно у День пам'яті жертв Голодомору.
День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України. Воно присвячене двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Щороку День Гідності та Свободи українці відзначають 21 листопада – в річницю початку Євромайдану. Метою запровадження пам’ятної дати стало утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття. Цього дня вшановується патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го та в листопаді 2013 – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.
Особливо зараз "гідність" та "свобода" є важливими поняттями в умовах повномасштабної війни. Усвідомлення себе людиною, прагнення до європейських цінностей...