«    Березень 2021    »

Систематично покращується матеріально-технічне забезпечення закладу.

За останні дні у приміщенні харчоблоку проведено монтаж та захист електропроводки для нового кухонного обладнання; встановлено розетки відповідно до потужності кухонного електрообладнання; установлено 3 розподільних електрощити; оновлено заземлення духової шафи, електроплити та електросковороди.

Тренінг «Організаційно-методичні  умови запровадження педагогіки партнерства
в Новій українській школі»

24.03.2021 року заступник директора з НВР, тренер НУШ Карнафель Наталя Анатоліївна провела тренінг «Організаційно-методичні  умови запровадження педагогіки партнерства
в Новій українській школі» для педагогів школи.

Наталя Анатоліївна розкрила зміст педагогіки партнерства як провідної основи педагогічної взаємодії в НУШ. Провела ряд активностей, які сприяли практичному розумінню теми.

Вчитель НУШ Шрамко Олена Василівна допомогла з`ясувати особливості реалізації педагогіки партнерства в освітньому процесі та під час співпраці із батьківською громадою та дітьми.

Практичний психолог Матвієнко Оксана Дмитрівна поділилась, як реалізувати педагогіку партнерства в сім’ї.

Активна та творча позиція вчителів сприяли тісній співпраці протягом усього тренінгу.

Кінцевою метою стало - оновлювати систему взаємодії та взаємостосунків педагогів, учнів, батьків у школі на засадах педагогіки партнерства.

Було дуже цікаво, активно, креативно та плідно! Чекаємо нових цікавих тренінгів!