«    Лютий 2021    »

Оголошується набір здобувачів освіти до 1 класу на 2021/2022 н.р.

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, в якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й уміння застосовувати їх у повсякденному житті.

Опорний заклад загальної середньої освіти Новозапорізька школа Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області

відчиняє свої двері для майбутніх особистостей, патріотів, професіоналів!

КЛЮЧОВІ КОМПЕТЕНТНОСТІ ДЛЯ ЖИТТЯ

Дорогі батьки!

На цьому нелегкому шляху вас супроводжуватиме досвідчений, креативний, сучасний учитель - Заставська Ганна Володимирівна.

Бажаємо вам запастися залізним терпінням, згадати себе, коли ви перший раз повинні були піти в школу. Допоможіть вашій дитині зробити свій перший крок в нове життя! Пам’ятайте, щоб дитина була щасливою, вона повинна відчувати себе люблячою та успішною! Любіть свою дитину, розвивайте її,  готуйте до школи так, щоб їй було легко здобувати нове, а не поспіхом наздоганяти згаяне в дошкільному віці!

Мета НУШ – виховати інноватора та громадянина, який вміє ухвалювати відповідальні рішення та дотримується прав людини.

Замість запам’ятовування фактів та понять учні набуватимуть компетентностей. Це – динамічна комбінація знань, умінь, навичок, способів мислення, поглядів, цінностей, інших особистих якостей, що визначає здатність особи успішно соціалізуватися, провадити професійну та/або подальшу навчальну діяльність. Тобто формується ядро знань, на яке будуть накладатись уміння цими знаннями користуватися, а також цінності та навички, що знадобляться випускникам української школи у професійному та приватному житті.

Щоб легко і успішно адаптуватися до шкільного життя ваш малюк повинен мати певний мінімум. Один із принципів Нової української школи – партнерство, у тому числі – між школою та батьками. Ми розраховуємо на вашу підтримку! (Натисніть "Читати далі" для більш детальної інформації)