«    Серпень 2021    »

26 серпня в сесійній залі Запорізької обласної ради відбулося  розширене засідання серпневої конференції педагогічних працівників Запорізької області «Освіта Запорізької області 30: безбар’єрна освіта – перспективи майбутнього».

Під час засідання були вручені нагороди учасникам колективного стенду «Освіта Запорізького краю» ХІІ Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті – 2020» та ХІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2021». Дипломом та золотою медаллю нагороджено Опорний заклад загальної середньої освіти Новозапорізька школа Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області за впровадження інноваційних підходів в освітній процес, висвітлених в досвіді роботи вчителя географії Карнафель Наталі Анатоліївни та вчителя зарубіжної літератури Заставської Ганни Володимирівни. Нагороди вручили директорці закладу Кузьміній Ірині Василівні та начальнику відділу освіти Долинської сільської ради Харченко Юлії Володимирівні.

До перемоги наших педагогів привела інноваційна, трудомістка робота з теми “Ефективні форми та методи інтеграції предметів природничого та гуманітарного циклів”. Ідея інтеграції теоретично обґрунтована в працях вітчизняних та зарубіжних науковців. Однак, в умовах реформування освіти в Україні ще не знайшла свого системно-практичного втілення. Вчителі знаходяться в творчому пошуці, адже зовсім скоро в середню школу прийдуть випускники НУШ. Як природньо застосовувати міжпредметні зв’язки, інтегрувати теми з різних предметів, доцільно проводити бінарні уроки, співпрацювати в команді вчитель-вчитель, знаходити “золоту середину” між предметним та інтегрованим навчанням - саме такі задачі Наталя Анатоліївна з Ганною Володимирівною ставили перед собою, заглиблюючись в дослідження.

Щиро вітаємо з перемогою, шановні колеги! Цей конкурс став ще однією сходинкою до вершини вашої професійної майстерності, відкрив нові грані вашого педагогічного досвіду.  Бажаємо завжди бути в пошуку нових задумів та креативних ідей! Творчих вам злетів і радості від перемог!