29 серпня - День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Для відзначення дня пам’яті та героїзму загиблих захисників було обрано саме цю дату, оскільки її приурочено воєнним подіям на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат.
Згадуючи героїчний супротив полеглих побратимів, їхню жертовність в ім’я майбутнього вільної України, правди і справедливості, пам’ятаймо також і про те, яким тернистим був шлях нашого народу до омріяної свободи, скільки поколінь борців за волю полягли в нерівних боях.
Українці — сильна нація, загартована кількасотлітньою боротьбою. Пам’ять про наше героїчне далеке й близьке минуле є важливим елементом національної свідомості, бо вона об’єднує і мобілізує українців, а також є постійним стрес-фактором для тих, у кого душі засмічені ворожою пропагандою. Тож пам’ятаймо про наших полеглих Героїв, які допомагають нам тримати прапор свободи!

|
26 серпня в сесійній залі Запорізької обласної ради відбулося розширене засідання серпневої конференції педагогічних працівників Запорізької області «Освіта Запорізької області 30: безбар’єрна освіта – перспективи майбутнього».
Під час засідання були вручені нагороди учасникам колективного стенду «Освіта Запорізького краю» ХІІ Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті – 2020» та ХІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2021». Дипломом та золотою медаллю нагороджено Опорний заклад загальної середньої освіти Новозапорізька школа Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області за впровадження інноваційних підходів в освітній процес, висвітлених в досвіді роботи вчителя географії Карнафель Наталі Анатоліївни та вчителя зарубіжної літератури Заставської Ганни Володимирівни. Нагороди вручили директорці закладу Кузьміній Ірині Василівні та начальнику відділу освіти Долинської сільської ради Харченко Юлії Володимирівні.
До перемоги наших педагогів привела інноваційна, трудомістка робота з теми “Ефективні форми та методи інтеграції предметів природничого та гуманітарного циклів”. Ідея інтеграції теоретично обґрунтована в працях вітчизняних та зарубіжних науковців. Однак, в умовах реформування освіти в Україні ще не знайшла свого системно-практичного втілення. Вчителі знаходяться в творчому пошуці, адже зовсім скоро в середню школу прийдуть випускники НУШ. Як природньо застосовувати міжпредметні зв’язки, інтегрувати теми з різних предметів, доцільно проводити бінарні уроки, співпрацювати в команді вчитель-вчитель, знаходити “золоту середину” між предметним та інтегрованим навчанням - саме такі задачі Наталя Анатоліївна з Ганною Володимирівною ставили перед собою, заглиблюючись в дослідження.
Щиро вітаємо з перемогою, шановні колеги! Цей конкурс став ще однією сходинкою до вершини вашої професійної майстерності, відкрив нові грані вашого педагогічного досвіду. Бажаємо завжди бути в пошуку нових задумів та креативних ідей! Творчих вам злетів і радості від перемог!

|
Прийміть найсердечніші вітання і побажання з нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України!
Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.
День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.
У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу.
|
|