«    Листопад 2020    »

З 9 по 13 листопада в школі проходив Тиждень української мови, моди та стилю. Кожен з днів був тематичним і розкривав одне з нетрадиційних свят цього тижня. Відповідно до них потрібно було одягатися в запропонований стиль та виконувати завдання з української мови.

Розпочався тиждень з Дня української мови та писемності. Тоді ж провели І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, а трендом дня стала вишиванка.

Вівторок - День скоромовок та День незабудки: обирали кращих читців скоромовок по класам та боролись з Паном Суржиком; в тренді все блакитного кольору, а особливо джинси!

Середа була найскладнішою, бо відзначали Всесвітній день оригамі: готували рекламні проєкти "Обирай українську", які прикрашали оригамі, а молодші класи виготовляли українські символи в цій же техніці. Як же не відчути стиль країн Азії в цей день? В тренді східний одяг!

Четвер - День молодих читачів: згадуємо про лінію, клітинку та одягаємося згідно цих візерунків, долаючи протягом дня мовознавчі ребуси, кросворди, лабіринти і т.д.

І п'ятниця - Всесвітній день доброти, а ще й 13 число. Діти та вчителі перетворилися на героїв фільмів, мультфільмів та літературних героїв. Головне питання дня - "Хто ти?"

Це був неймовірний тиждень: яскравий, цікавий, насичений. Далі буде))