«    Грудень 2019    »

Новий рік - свято неймовірних чудес! 23 числа усі любителі пригод з числа 1-4 класів стали учасниками фантастичної чудо-гри "Казковий ВООМ!" у концертному залі імені М.І.Глінки.

Через свої комп'ютерні вподобання головні герої перетворилися на відомих дійових осіб відеогри Стіва і Алекс та потрапили до світу-пастки, яку створив підступний мишеня Піксель.

Разом з командою чарівних яскравих персонажів ми намагалися вибратись з віртуальної реальності та подолати лиходія, який шкодить доброму світу фантазії казок. Ми зустрілися з волелюбною та веселою Моаною, покатались на крутих тачках з блискавичним Маквіном, завітали до морських глибин, стали членом команди сміливих Мисливців на привидів та занурились у дивовижний світ суперпопулярної інді-гри "Minecraft".

Драйвову пригоду доповнили: танцювальні флешмоби,музичний парад хітів, креативний відеоарт, елементи хімічного шоу, захоплюючий інтерактив та дружні хороводи біля красуні Ялинки у післяказковій програмі на манер "Танців з зірками"! Було весело і захоплююче.

Вже традиційно в кінці семестру ми підбиваємо підсумки загальношкільного конкурсу "Наш клас - це просто клас!" Цього року на засіданні педагогічної ради було вирішено враховувати як виховну, так і навчальну діяльність учнів. На кінець семестру кожен вчитель оцінив знання учнів зі свого предмету, обрахував середній бал. Це торкнулося 5-11 класів. Була створена спеціальна таблиця "Рейтинг навчальних досягнень учнів". Отримав дані від всіх вчителів, адміністрація школи вирахувала середній бал по кожному класу серед 5-11. За активну та результативну участь у конкурсах, виконання громадських доручень, перемоги у виховних заходах, сумлінну навчальну діяльність кращими класами було визнано:

серед 5-8 - колектив 6 класу;

серед 9-11 - колектив 9 класу.

В початковій ланці конкуренція була надзвичайно високою, але все ж кращим класом став колектив 3 класу.

Вітаємо переможців!!!