«    Листопад 2019    »

Всі янголи, як і люди, різні, тому, щоб знайти до них підхід, треба дізнатись, хто саме оберігає вас. Для цього треба деякий час поспостерігати за …

Інтернет і соціальні мережі вивели сексуальне життя на зовсім новий рівень. Тепер уникнути ЗПСШ і небажаних вагітностей можна зі стовідсотковою гарантією за допомогою... секстингу — передачі, прийому і пересилання сексуальних повідомлень, фотографій або інших зображень за допомогою мобільного телефона, комп’ютера чи інших цифрових пристроїв.

Найчастіше негативний наслідок секстингу — поширення відвертих фотографій за спиною тих, чиє тіло на них зображено. Дослідження Інституту соціології НАН України, проведене 2009 року з ініціативи компанії «Київстар», показало, що більше як 28 % українських дітей, які взяли участь в опитуванні, були готові надіслати свої фотокартки незнайомцям у мережі. Невдалий розрив стосунків, сварка, заздрість, а то й просто підсвідома дитяча жорстокість можуть призвести до того, що світлини, відео чи просто повідомлення інтимного характеру стануть «колективною власністю», причиною булінгу або шантажу.

Певна річ, одним з «охоронців» дитини від цього виду кібернебезпеки повинна стати школа. За ініціативи МОН України та з метою відзначення Європейського дня захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації було проведено квест для учнів 7-11 класів "Тест Білборда та кохання в Інтернеті". У цікавій формі діти мали змогу розшифрувати історії жертв секстингу та скласти уявлення про цю проблему.