«    Лютий 2018    »

Система психофізичних вправ "Дев'ять сил"

Керівник гуртка СПАС, Грушко Анна Миколаївна, провела заняття для педагогічного колективу школи в період карантину, з метою підвищення опорних сил організму.
Заняття "Дев'ять сил"
23 січня колектив школи провів педчитання
«Педагогічне новаторство: ретроспектива і сучасність»
.

Мета – обмін учителями інформацією про пошук нових, більш ефективних моделей навчально-виховного процесу та вивчення досвіду педагогічного новаторства зарубіжних країн.
Розпочалося дане педагогічне читання доповіддю директора школи Кузьміної І.В., яка зазначила, що педагогічне новаторство - це вид педагогічної діяльності, пов'язаний з пошуком нових шляхів вирішення навчально -виховних завдань. Розповіла про комплексні дослідження, присвячені історії становлення та розвитку педагогічного новаторства в Україні від найдавніших часів до сьогодення, а також наголосила на тому, що в залежності від ступеня новизни, передовий педагогічний досвід поділяють на:
Педагогічні читання
- зразковий: вчитель творчо використовує здобутки інших педагогів;
- новаторський: вчитель або раціоналізує окремі прийоми, методи і форми роботи або створює нові навчально-виховні системи, організовує експериментальну роботу.
Виступила заступник директора Карнафель Н.А. з питанням для дискусії «Хто потрібен сучасному учневі: вчитель чи ментор?» та пристосуватися до нового типу учнів, сучасного світу і зміни своєї ролі так, щоб не почуватися знеціненими.
Виступила вчитель початкових класів Заставська Г.В. з дуже цікавою пропозицією взяти участь у фінському проекті «Змінитися за 7 днів». Після обговорення проекту вчителі вирішили подати заявку на участь у проекті.
Педагогічні читання