Календар
«    Листопад 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 


Осінні канікули!

28.10 - 01.10.2024

Нагадуємо що в нас розпочинаються осінні канікули! Пам'ятаємо про правила техніки безпеки.

? Тиждень безпеки життєдіяльності у нашій школі!

Цього тижня ми провели цікавий та насичений Тиждень безпеки життєдіяльності для учнів нашої школи. ? Діти мали можливість дізнатися про основні правила безпеки в різних життєвих ситуаціях, таких як пожежна безпека ?, правила дорожнього руху ?, перша медична допомога ? та багато іншого.

Завдяки інтерактивним заняттям, лекціям і практичним вправам, школярі закріпили важливі знання, які можуть стати в нагоді у будь-який момент.

 

ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ!!!

Це сучасна форма рабства, яка полягає у вербуванні, перевезенні, передачі або експлуатації людей з метою примусової праці, сексуальної експлуатації, насильницьких шлюбів або інших форм зловживань. Основними методами є обман, насильство, погрози або маніпуляції. Жертвами можуть бути як чоловіки, так і жінки, діти, незалежно від віку та соціального статусу.

 


 

Енергозбереження!

Енергозбереження — це не тільки економія коштів, але й турбота про довкілля! Зменшення споживання енергії допомагає знизити викиди парникових газів та зберегти природні ресурси для майбутніх поколінь. Використовуйте енергоефективні прилади, вимикайте світло, коли воно не потрібне, і вибирайте відновлювані джерела енергії. Дрібні зміни сьогодні — велика користь завтра! 

 


 


 

УВАГА!!! Шановні батьки!

Україною шириться небезпечне явище: діти за винагороду від росіян спалюють автівки наших військових, або вчиняють інші протиправні дії. Зазвичай це підлітки, які шукають легкі гроші та стають легкою здобиччю російських спецслужб.

В чатах месседжеру "Telegram" неповнолітнім надходять повідомлення про те, що є нібито високооплачувана робота, даються протиправні завдання, а після їх виконання і фотопідтвердження обіцяється винагорода у 200-2000 доларів.

 

«Україна для кожної дитини»

В Україні тисячі дітей зростають без сім‘ї та позбавлені батьківської турботи. Але для кожної дитини сім’я – це можливість зростати в любові та безпеці, відчувати турботу, долати разом труднощі. Сімейні форми виховання, усиновлення та послуга патронату можуть дати дітям стабільне майбутнє, а родинам — радість від турботи про інших.

 

"Про протидію скоєнню терористичних проявів у закладах освіти".

Аналіз стану і динаміки розвитку та протидії терористичній діяльності на території України свідчить про негативну тенденцію до втягування спецслужбами рф неповнолітніх осіб та молоді до протиправної діяльності терористичного характеру, а саме: розповсюдження анонімних матеріалів про замінування об’єктів критичної інфраструктури, місць масового скупчення людей, закладів освіти підпалів автотранспортних засобів, що належать Збройним силам України, об’єктів, що забезпечують функціонування залізничного транспорту,тощо.


 

 

Відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству»:

Домашнє насильство - діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що відбуваються в сім'ї чи між родичами, подружжям або іншими особами, які спільно проживають або проживали разом, незалежно від того, чи проживає особа-кривдник разом із постраждалою, а також погрози таких діянь.

Постраждала дитина - особа до 18 років, що зазнала домашнього насильства або стала свідком такого насильства.

Постраждала особа - будь-яка особа, що зазнала домашнього насильства.

Кривдник - особа, що вчинила домашнє насильство.

Форми домашнього насильства:

  • Фізичне насильство - ляпаси, побої, мордування, заподіяння тілесних ушкоджень, залишення в небезпеці, тощо.
  • Психологічне насильство - словесні образи, погрози, приниження, переслідування, залякування, тощо.
  • Сексуальне насильство - будь-які діяння сексуального характеру без згоди, у тому числі щодо дитини.
  • Економічне насильство - позбавлення житла, їжі, майна, коштів, документів, догляду, медичних послуг, заборона працювати чи навчатися.

Відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми»:

Торгівля людьми - незаконна угода з людиною або вербування, переміщення, переховування, передача чи одержання людини з метою експлуатації, включаючи сексуальну, з використанням обману, насильства чи шантажу, що визнається злочином (стаття 149 ККУ).

Форми торгівлі людьми: примусова праця, сексуальна експлуатація, жебрацтво, комерційне усиновлення, примусове сурогатне материнство, вилучення органів, насильницьке донорство, рабство, використання у дослідах, військових конфліктах, порнобізнесі, злочинній діяльності тощо.

Спеціальна мапа, де можна підглянути наявні допомогаючі організації та види допомоги

Також, якщо ви хочете виїхати з України, то ознайомтесь із матеріалами даного сайту 

Інтерактивна гра-симуляція з працевлаштування 

Спеціалізовані служби підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, насильства, зокрема сексуального, пов’язаного із збройним конфліктом (СНПК).docx [29.32 Kb] (cкачувань: 5)  

Перелік повноважень суб’єктів Національного механізму взаємодії в сфері протидії торгівлі людьми.docx [19.29 Kb] (cкачувань: 5)  

Про порядок встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.doc [57 Kb] (cкачувань: 5)  

Якщо ви постраждали від домашнього насильства або стали його свідком –  телефонуйте на "гарячу лінію" 15-47 | Городищенська громада

Третина України замінована або забруднена рештками зброї й техніки внаслідок війни. Тож мінна небезпека нині загрожує кожному – як дорослим, так і дітям. Батьки мають розповідати про міни дітям, аби їх уберегти. Ваші діти мають знати, як виглядають міни-пастки, міни-розтяжки та інші їх види. І знати, як діяти, коли знайшов міну. У цьому відео від Dovidka.info та МінРеінтеграції – правила поведінки з вибуховими предметами для дітей. Під час війни це важливі знання, якими варто поділитись.

Особливо небезпечно в прифронтових районах і в деокупованих населених пунктах, куди українські родини повертаються з вимушеної евакуації. 

Чи всі українські діти знають, як діяти, коли знайшов міну? Адже окупанти, утікаючи, часто використовують для пасток різні побутові предмети, зокрема, іграшки.

В Україні з’явився новий портал – «Знаїмо». І зовсім нове слово!
«Знаїмо» – це коли ми знаємо, що їмо! А саме – корисну, свіжу, збалансовану їжу. Cаме зараз ми повністю реформуємо систему шкільного харчування у країні. «Знаїмо» – це інтернет-простір для всіх, хто прагне харчуватися правильно й хоче знати, з чого почати.
Бо їжа – не тільки здоров'я. Це ще й спосіб мислення.
Нехай уже сьогодні портал «Знаїмо» стане вашим провідником у новий світогляд!
Перша леді України Олена Зеленська