Розклад дзвінків

1-ий урок 8:15 - 9:00

2-ий урок 9:10 - 9:55

3-ий урок 10:15 - 11:00

4-ий урок 11:20 - 12:05

5-ий урок 12:15 - 13:00

6-ий урок 13:10 - 13:55

7-ий урок 14:05 - 14:50


Календар
«    Листопад 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 


Результати І (шкільного) етапу олімпіад

Результати І (шкільного) етапу олімпіад

olmpadi.docx [15.14 Kb] (cкачувань: 0)

Українська мова і література


ІІ МІСЦЕ

Юрійчук Микола
Кирпа Софія
Масловська Юлія
Гордієнко Катерина
Фролова Вікторія


ІІІ МІСЦЕ

Білий Кирил
Гринь Олександр
Франчук Ганна
Левченко Олексій
Вершиніна Ксенія
Костиль Надія


Англійська мова


ІІ МІСЦЕ

Масловська Юлія
Гордієнко Катерина


ІІІ МІСЦЕ

Юрійчук Микола
Вершиніна Ксенія
Асатрян Ані
Лабор Яна
Некрасов Максим
Сасанчин Андрій


Географія


І МІСЦЕ

Довгополик Ірина


ІІ МІСЦЕ

Кирпа Софія


ІІІ МІСЦЕ

Вершиніна Ксенія
Фролова Вікторія
Асатрян Ані
Лабор Яна


Інформатика


ІІ МІСЦЕ

Сасанчин Андрій


ІІІ МІСЦЕ

Аліференко Ігор


Фізика


ІІІ МІСЦЕ

Довгополик Ірина


Біологія


ІІ МІСЦЕ

Доценко Катерина


ІІІ МІСЦЕ

Шульга Марія
Гордієнко Катерина
Масловська Юля


Правознавства


І МІСЦЕ

Гирлаку Іван


ІІ МІСЦЕ

Деркач Дар’я


ІІІ МІСЦЕ

Аліференко Ігор


Математика


ІІІ МІСЦЕ

Кузьменко Віталій
Кирпа Софія


Трудове навчання


ІІ МІСЦЕ

Тімофєєва Катерина
Гордієнко Катерина
Фролова Вікторія
Деркач Дар’я
Лабор Яна


ІІІ МІСЦЕ

Двойнікова Яніна
Суміна Люба
Костиль Надія
Шульга Марія
Доценко Катерина


Економіка


ІІІ МІСЦЕ

Сасанчин Андрій
Доценко Катерина


Екологія


ІІІ МІСЦЕ

Лабор Яна
Костиль Надія
Шульга Марія
Доценко Катерина


Педагогіка і психологія


І МІСЦЕ

Шульга Марія


ІІ МІСЦЕ

Доценко Катерина


Історія


І МІСЦЕ

Левченко Олексій
Гирлаку Іван


ІІІ МІСЦЕ

Логачов Радіон
Деркач Дар’я
Аліференко Ігор


Юні знавці Біблії


І МІСЦЕ

Шульга Марія


ІІІ МІСЦЕ

Семенюк Ірина
Рудейчук Катерина
Рудейчук Анастасія


Фізична культура


І МІСЦЕ

Рудейчук Катерина
Аліференко Ігор


ІІ МІСЦЕ

Гордєвський Данило
Гирлаку Іван


ІІІ МІСЦЕ

Лантух Олег
Середа Тетяна


Російська мова


ІІ МІСЦЕ

Масловська Юлія


ІІІ МІСЦЕ

Довгополік Ірина


Креслення


ІІ МІСЦЕ

Сасанчин Андрій
Гирлаку Іван