«    Квітень 2024    »

Екскурсія

В рамках профорієнтацйної роботи для учнів школи була проведена екскурсія по

типографії «Видавничий дім  Кераміст». Це  одне з найбільших поліграфічних підприємств України, яке має в своєму арсеналі ролеві та листові друкарські машини найкращих світових виробників. Екскурсоводи розповіли учням про історію поліграфічної галузі, показали як працюють станки відділу додрукарської підготовки, ролевого та листового цехів, ділянки післядрукарських робіт. А також дали учням подарунки - календарі, газети та журнали. Екскурсія була адаптована під вік дітей, захоплюючою та цікавою.

Пекарня Урожай «Пан Круасан» захопила цікавим виробництвом: на власні очі діти побачили, як щойно замішане тісто перетворюється в хрусткі та запашні хліб чи булочку, як виріб загортається в екологічну упаковку і відправляється  до продовольчої крамниці. А улюблені круасани?  Їхня овіяна легендою поява, нинішній спосіб випікання і наповнення солодкою начинкою власноруч підсластили яскраві дитячі враження і залишили незабутні спогади.

Кафе-пекарня «Пряня» радо зустріла наших молодших діточок яскравим виходом Пряні.

Діти відвідали майстер-клас  та власноруч розмальовували свій пряник різнокольоровою глазуррю та великою кількістю присипки. Це супроводжувалось співом дітей та флеш-мобом. Сучасна музика підняла настрій та зробила процес творчості незабутнім.

Останнім пунктом екскурсії був племенний питомник службово-пошукових собак УМВД України. Де співробітники вразили дітей блискучим показовим виступом німецької вівчарки Форса. Надали змогу побачити та поміряти захисне вбрання кінолога та провели музеем нагород їхніх собак.

Завершенням екскурсії була прогулянка в парку Веселка, де діти посмакували круасанами та пряниками з соком.