Сьогодні 2 роки повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України.
"Сьогодні ми продовжуємо битись з ворогом вздовж усієї лінії фронту. За нашу свободу, за те, щоб кожне українське місто чи село, не стало черговою Бучею, Бахмутом чи Авдіївкою - ми платимо найвищу ціну. Гинуть найкращі сини і доньки українського народу!
Схиляємо голову перед тими, хто віддав найцінніше - своє життя за Україну. Ми пам'ятаємо! Ми помстимося!
Сьогодні мої слова подяки всім українським захисникам і захиcницям, які і у ці хвилини відбивають російські атаки і знищують ворога. Низький уклін медикам, рятувальникам, волонтерам - всім тим, хто допомагає Силам оборони України наближати нашу Перемогу! У цей день я також хочу подякувати нашим партнерам за допомогу. Кожен снаряд, кожен танк, кожна бронемашина - це насамперед збереженні життя українського солдата. Ми воюємо за кожен метр нашої землі, втім найцінніше, що в нас є - життя українського воїна.
Вірю, що найближчим часом ми дамо асиметричну відповідь російському окупанту і в повітрі. Палаючих російських літаків стане ще більше. Керівництво держави робить для цього все можливе. І насамкінець про найважливіше. Сьогодні, як ніколи, ми потребуємо єдності. Переконаний, що в єдності наша перемога. І вона обов'язково буде. Бо світло завжди перемагає темряву!", - пише головнокомандувач.
![](/uploads/posts/2024-02/medium/1708762731_428619233_366700669501083_6376509691114230025_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-02/medium/1708762750_428620357_366700662834417_2721017132867380704_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-02/medium/1708762816_424972107_366701312834352_6979570348302408520_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-02/medium/1708762821_424976965_366701742834309_2373018767170994899_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-02/medium/1708762764_428615782_366702176167599_6229319366021312832_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-02/medium/1708762821_428619547_366702169500933_8858073398696034582_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-02/medium/1708762803_409141775_366702879500862_2370008468977091764_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-02/medium/1708762773_428623419_366702872834196_6290215340831835593_n.jpg)
|