«    Червень 2018    »

«Формування в учнів мотивації до навчальної діяльності та саморозвитку в умовах гуманізації навчально-виховного процесу»

Не викликає сумніву одне: якщо ми чогось потребуємо, то це добрих вчителів. Де бракує їх, там уся інша шкільна суєта в країні – п’яте колесо у возі, окозамилювання, щоб людина не бачила чого їй бракує. Отже, хто хоче, щоб школи по-справжньому сприяли належному вихованню народу, той повинен насамперед допомогти в найнеобхіднішому, а саме: Щоб скрізь у країні були люди, які здатні і прагнуть виховувати молодь і керувати нею з розумінням і любов’ю так, щоб вона могла осягти мудрість життя, набратися сил і засвоїти порядок, властивий її стану і положенню».

Й.Г. Песталоцці

Методична робота
prezentacya-shkola.pptx [11.89 Mb]

Система психофізичних вправ "Дев'ять сил"

Керівник гуртка СПАС, Грушко Анна Миколаївна, провела заняття для педагогічного колективу школи в період карантину, з метою підвищення опорних сил організму.
Заняття "Дев'ять сил"
23 січня колектив школи провів педчитання
«Педагогічне новаторство: ретроспектива і сучасність»
.

Мета – обмін учителями інформацією про пошук нових, більш ефективних моделей навчально-виховного процесу та вивчення досвіду педагогічного новаторства зарубіжних країн.
Розпочалося дане педагогічне читання доповіддю директора школи Кузьміної І.В., яка зазначила, що педагогічне новаторство - це вид педагогічної діяльності, пов'язаний з пошуком нових шляхів вирішення навчально -виховних завдань. Розповіла про комплексні дослідження, присвячені історії становлення та розвитку педагогічного новаторства в Україні від найдавніших часів до сьогодення, а також наголосила на тому, що в залежності від ступеня новизни, передовий педагогічний досвід поділяють на:
Педагогічні читання
- зразковий: вчитель творчо використовує здобутки інших педагогів;
- новаторський: вчитель або раціоналізує окремі прийоми, методи і форми роботи або створює нові навчально-виховні системи, організовує експериментальну роботу.
Виступила заступник директора Карнафель Н.А. з питанням для дискусії «Хто потрібен сучасному учневі: вчитель чи ментор?» та пристосуватися до нового типу учнів, сучасного світу і зміни своєї ролі так, щоб не почуватися знеціненими.
Виступила вчитель початкових класів Заставська Г.В. з дуже цікавою пропозицією взяти участь у фінському проекті «Змінитися за 7 днів». Після обговорення проекту вчителі вирішили подати заявку на участь у проекті.
Педагогічні читання

Засідання
міжшкільного методичного об’єднання
вчителів початкових класів
Долинської сільської ради
Запорізького району Запорізької області
31.10.2017р.

План засідання:

1. Новий закон України «Про освіту».
2. Майстер-клас «Робота з дитячою книжкою». Використання комплектів «Читаю сам» 1, 2 кл.
3. Аналіз результатів шкільного етапу олімпіад з математики та природознавства.

Майстер-клас "Робота з дитячою книжкою"