«    Квітень 2019    »

Школа-це як друге життя, яке завжди залишиться у наших серцях!!!

ЛАСКАВО ПРОСИМО!!!

Раді вітати Вас на сайті нашої школи !

Школа! Це пошук талантів, пробудження думки.
А ще – це довір'я, це дружні стосунки:
Учитель, батьки, вихователь, дитина.
Учитель – дирекція - школа – родина –
Це злагода, дружба в шкільнім колективі,
Де всі: педагоги і діти – щасливі!

На нашому сайті ви знайдете
інформацію про історію розвитку школи,
педагогічний колектив, традиції школи, досягнення учнів у навчанні,
корисну інформацію для учнів, вчителів та батьків!

Сподіваємось, що вам буде цікаво познайомитись з життям нашої школи,
ми станемо вашими друзями,
а ви будете нашими постійними відвідувачами...

Директор школи І.В. Кузьміна
День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98, цьогоріч свято припадає на 20 квітня, але у школі суботник пройшов у п'ятницу 19. Колектив школи разом з помічниками-старшокласниками прибирали виділену ділянку з усвідомленням, що своїми діями роблять світ чистішим і кращим. Але, звичайно, що для того щоб зробити світ краще і не прибирати тонни сміття кожного року, потрібно хоча б не смітити.

День довкілля

19 квітня на базі Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №75 Запорізької міської ради Запорізької області команда нашої школи "Калина" взяла участь у зональному етапі XVІІ Обласного конкурсу "Обери життя - 2019" з пропаганди здорового способу життя. Всі учасники отримали заохочувальні призи від Обласного товариства Червоного Хреста України, а деякі команди, в тому числі і ми, ще і подарункові сертифікати на участь у тренінгу "Життя як власний проект" від Освітньо-кар'єрного центру Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету. Заряд бадьорості, позитиву, драйву отримали всі присутні, а також усвідомлення цінності життя та здоров'я.

Обери життя - 2019

З 08 по 12 квітня у школі було проведено Тиждень географії, який проходив згідно плану.
Метою проведення заходів було поглиблення знань учнів з географії, розширення наукового світогляду, підвищення інтересу до географічної науки, дослідження навколишнього середовища, всебічного розвитку особистості, виховання інтересу до вивчення географії.

Тиждень Географії

Згідно Плану основних заходів цивільного захисту на 2019 рік, затвердженого розпорядженням КМУ від 27.12.2018 № 1076-р, саме у квітні в закладах освіти проводиться День цивільного захисту. Сьогодні учні нашої школи мали змогу пригадати, вдосконалити і продемонструвати свої знання з цивільного захисту. Єдина виховна година для учнів початкової школи у практичному вимірі перейшла в змагання: від інтелектуальних до спортивних. Для учнів середньої та старшої ланки пізнавальну лекцію підготував запрошений експерт - старший майор циклу практичної підготовки курсів УКК НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області, Клімченко Віктор Миколайович. Діти, розглядаючи ситуації на прикладі з життя, дізнались про правила поводження у разі знаходження боєприпасів та їх класифікацію, а також етапи охоплення приміщення пожежею. На практичному занятті добровольці мали змогу відворити ситуації в яких потрібно користуватися засобами індивідуального захисту. Після цього учні 5-11 класів взяли участь у змаганнях з цивільного захисту, де експерти оцінили їх практичні навички, вміння та знання з данної теми. У підсумку різниця у балах між класами невелика, тому можна зробити висновок, що учні нашої школи добре обізнані з питань цивільного захисту.
Протягом 2006-2018 років за підтримки громадських організацій, органів студентського та учнівського самоврядувань, навчальних закладів, органів державної влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації, бізнесструктур було зібрано 35 798 830,65 грн., за які придбано медичне обладнання та передано в безкоштовне користування в територіальні медичні об’єднання кожної області України.
Цього року фонд «Серце до серця» організовує 14-ту Всеукраїнську благодійну акцію «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!», яка триватиме з 1 по 30 квітня 2019 року. Кошти збиратимуться з метою придбання кардіологічного медичного обладнання у дитячі лікарні України.

Акція "Серце до серця"