Розклад дзвінків

1-ий урок 8:15 - 9:00

2-ий урок 9:10 - 9:55

3-ий урок 10:15 - 11:00

4-ий урок 11:20 - 12:05

5-ий урок 12:15 - 13:00

6-ий урок 13:10 - 13:55

7-ий урок 14:05 - 14:50


Календар
«    Червень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Школа-це як друге життя, яке завжди залишиться у наших серцях!!!

ЛАСКАВО ПРОСИМО!!!


Раді вітати Вас на сайті нашої школи !

Школа! Це пошук талантів, пробудження думки.
А ще – це довір'я, це дружні стосунки:
Учитель, батьки, вихователь, дитина.
Учитель – дирекція - школа – родина –
Це злагода, дружба в шкільнім колективі,
Де всі: педагоги і діти – щасливі!


На нашому сайті ви знайдете
інформацію про історію розвитку школи,
педагогічний колектив, традиції школи, досягнення учнів у навчанні,
корисну інформацію для учнів, вчителів та батьків!

Сподіваємось, що вам буде цікаво познайомитись з життям нашої школи,
ми станемо вашими друзями,
а ви будете нашими постійними відвідувачами...


Директор школи І.В. Кузьміна
"Останній раз...
Останній вальс...

Ранкове сонце не спішиться підійматись,
Комусь вставати, а комусь лягати спати,
А ти гуляєш з друзями по місту,
Прийшов твій час прощатися з дитинством."


В черговий раз школу покинули її учні, відсвяткувавши випускний та отримавши свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти. Це правда життя у своїй круговерті.


Звітування директора школи

7 червня директор нашої школи Кузьміна Ірина Василівна звітувала перед трудовим колективом про свою роботу у 2018/2019 навчальному році. Було підведено підсумки за багатьма напрямками, як тими, що стосуються господарчої діяльності, фінансової так і навчальної та виховної. Крапкою у звіті стало нагородження працівників школи грамотами за сумлінну працю.
Останній дзвоник - це символ закінчення навчання, це веселе і сумне свято одночасно. Начебто зовсім недавно ви боязко і невпевнено увійшли в 1-й клас і у Вас все було попереду: перша вчителька, перший дзвінок, перше прочитане слово, перші радощі й прикрощі. А тепер дзвенить Останній дзвінок і йдуть у минуле довгоочікувані дзвінки на перерви, щоденники успішності, кнопки на стільці сусіда і т.д. Як стрічка кіно, для вас закінчилися безтурботні шкільні роки. Ви вже випускники і не прийдете на шкільний урок, але ми не говоримо вам прощавайте, а тільки до побачення.

Хто здоровий, той сміється

Все йому в житті вдається.

Він долає всі вершини

– Це ж чудово для людини.

Хто здоровий, той не плаче,

Жде його в житті удача,

Він уміє працювати,

Вчитись і відпочивати.

Бо здоров’я – це прекрасно,

Здорово, чудово, ясно.

І доступні для людини

Всі дороги і стежини.

В передостанній навчальний день, коли пора канікул вже наступає на п'яти, було вирішено провести Олімпійський день у вигляді квесту для 2-10 класів. Квест – це спортивно-розважальна та інтелектуально-командна гра. Кожна команда пройшла по 15 станціям, де виконувала найрізноманітніші завдання стосовно спорту, БЖД і взягалі всього, що стосується здоров'я. В кінці заходу на останній станції потрібно було відшукати підказку, де знаходиться клад, а потім отримати його у відповідному місці. Це було масово, довго, весело, цікаво. Кожен отримав приз, а після квесту для всіх організували супер подарунок - можна було вдосталь поласувати черешні.
З кожним роком в нас стає все більше обдарованих дітей, тих, хто досягає успіхів у навчанні, конкурсах учнівської творчості та спорті. Тому з цього року ми започатковуємо нову традицію - свято обдарованої дитини "У кожній дитині сонце". Сьогодні підведено підсумки роботи за 2018/2019 навчальний рік. Перед цим було визначено кращі класи у загальношкільному конкурсі "Наш клас - це просто клас!", якими стали учні другого та одинадцятого класу. Саме ж свято охопило декілька номінацій. Відкрила його директор школи - Кузьміна Ірина Василівна. Заступник директора з НВР Карнафель Наталя Анатоліївна нагородила переможців районного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад грамотами Відділу освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради. Продовжуючи підсумовувати результати роботи з навчальної частини координатори Міжнародних конкурсів "Соняшник", "Кенгуру", "Грінвіч", "Бобер" вручили дипломи переможців та призи. Заступник директора з НВР Бабашкіна Олена Анатоліївна вручила грамоти та дипломи Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА за перемогу в різноманітних конкурсах учнівської творчості. Керівник ММО вчителів фізкультурно-оздоровчого циклу Грушко Анна Миколаївна нагородила учнів за спортивні досягнення. Як відомо, за всіма успіхами дітей стоять найрідніші люди – батьки. Тому від імені адміністрації педагог-організатор Савенкова Валерія Олександрівна висловила слова подяки тим батькам, які підтримують своїх дітей у навчанні та творчості, подаючи власний приклад. Діти, дякуємо вам всім за те, що вас так багато, майже 100 прізвищ. Досягайте нових вершин, відкривайте нові горизонти, сяйте!