«    Серпень 2018    »

Школа-це як друге життя, яке завжди залишиться у наших серцях!!!

ЛАСКАВО ПРОСИМО!!!

Раді вітати Вас на сайті нашої школи !

Школа! Це пошук талантів, пробудження думки.
А ще – це довір'я, це дружні стосунки:
Учитель, батьки, вихователь, дитина.
Учитель – дирекція - школа – родина –
Це злагода, дружба в шкільнім колективі,
Де всі: педагоги і діти – щасливі!

На нашому сайті ви знайдете
інформацію про історію розвитку школи,
педагогічний колектив, традиції школи, досягнення учнів у навчанні,
корисну інформацію для учнів, вчителів та батьків!

Сподіваємось, що вам буде цікаво познайомитись з життям нашої школи,
ми станемо вашими друзями,
а ви будете нашими постійними відвідувачами...

Директор школи І.В. Кузьміна
День Конституції України

Україна – країна трагедій і краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше знали її, країна гарячої любові до народу й чорної йому зради, довгої вікової героїчної боротьби за волю. Шлях України позначений високими степовими могилами, руїнами та прекрасними піснями... Але 24 серпня 1991 року Верховна Рада України проголосила Акт незалежності України та створення самостійної держави – України. А у державі, має бути затверджений Закон, за яким вона існує. Таким Законом є Конституція України, прийнята Верховною Радою 28 червня 1996 року. Конституція України – це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.
Ми - Україна! Шлях до волі та закону висвітлений у плакатах до конкурсу "Я - Україна!"

День Конституції України
23- не просто число. Це дата останнього дня в житті випускників, коли вони ще єдині зі школою. Дата прощання та подяки усім, хто супроводжував їх протягом 11 років. Це рубіж між тим, що закінчилось і тільки починається. Випускний. Саме слово говорить "випустити", "відпустити". І ми, школа, відпускаємо.
Півтори години у будинку культури звучали пісні для батьків, присвячували танці мамам, надихали на краще життя, згадували як змінилися випускники протягом всіх цих 11 років. Та не тільки вони, а й батьки, які вирішили здивувати всіх запальним флешмобом, де вони перемістились у минуле на 20 років. А діти відправились у минуле на 11 років та згадали масовку "шоколад" і теж потанцювали.
Вчителі повеселили відео про їх буденні шкільні дні, які ну дуже яскраві та веселі, побажали всього найкращого. Було багато тепла і багато мокрих доріжок на щоках, але у всього є кінець. Батьківський вальс і вони йдуть. Прощавайте, випускники, але не забувайте. Летіть, наші любі, наша дванадцятка. Хай вам буде попутним вітер. Бережіть свої крила.

Випуск 2018