«    Квітень 2018    »

Школа-це як друге життя, яке завжди залишиться у наших серцях!!!

ЛАСКАВО ПРОСИМО!!!

Раді вітати Вас на сайті нашої школи !

Школа! Це пошук талантів, пробудження думки.
А ще – це довір'я, це дружні стосунки:
Учитель, батьки, вихователь, дитина.
Учитель – дирекція - школа – родина –
Це злагода, дружба в шкільнім колективі,
Де всі: педагоги і діти – щасливі!

На нашому сайті ви знайдете
інформацію про історію розвитку школи,
педагогічний колектив, традиції школи, досягнення учнів у навчанні,
корисну інформацію для учнів, вчителів та батьків!

Сподіваємось, що вам буде цікаво познайомитись з життям нашої школи,
ми станемо вашими друзями,
а ви будете нашими постійними відвідувачами...

Директор школи І.В. Кузьміна
Єдиний день інформування: "Українська весна" 1918 року
На виконання Указу Президента України “Про відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років”, відповідного розпорядження голови Запорізької облдержадміністрації та виходячи з необхідності увічнення пам’яті про подвиг воїнів Української Народної Республіки, які навесні 1918 року звільнили від більшовиків м. Олександрівськ та значну частину території сучасної Запорізької області, 5 квітня по всій області проходив єдиний день інформування населення.
У квітні 1918 року, в Олександрівську, теперішньому Запоріжжі, фактично відбулося перше, неофіційне проголошення соборності українських земель. Тоді Запорозький Корпус збройних сил Центральної Ради та легіон Січових Стрільців одночасно звільнили місто від більшовиків і провели перший в історії модерної України об’єднаний військовий парад.
Де і як проходили перші бої між українськими військами і більшовиками в кінці 1917 року? Як жило місто під час перебування в ньому Січових стрільців і бійців Кримської групи Армії УНР? Як і де відбувалося відродження українського суспільства? Де проходив об’єднаний парад Запорізького корпусу і Січових стрільців і чому площа в старій частині міста носить назву Свободи? Про це і ще багато маловідомих, але цікавих фактів з історії міста тих часів можна дізнатися з наукової роботи кандидата історичних наук, директора Запорізького науково-дослідного центру «Спадщина» Юрія Щура “Українська весна 1918 року: У боротьбі за Олександрівськ (Запоріжжя)”.

ukr_vesna_2018.doc [78.5 Kb]
Напередодні Всесвітнього дня здоров'я 5 квітня на базі Розумівської школи пройшли міжшкільні змагання з баскетболу серед команд середньої та старшої ланки. А також у чорно-білому поєдинку зійшлися кращі гройсмейстери двох шкіл.
Вітаємо наших спортсменів з перемогами!

Міжшкільні змагання з баскетболу, шахів та шашок
Під водою, на воді, на суші та в повітрі. У 170-ти тоннах води, в обрамленні світломузичних фонтанів, найбільший з яких досягає 19 метрів у висоту. Гімнасти, акробати, пірати, екзотичні тварини, вогняне шоу, клоуни, магія та багато іншого. Все це ми побачили, відвідавши "Цирк на воді".

Цирк на воді 07.04

Незабаром кожна українська сім’я почне готуватися до Великодня. Великдень – свято особливо шановане та величне. У ці дні ми не повинні забувати про тих, хто стоїть на сторожі нашого спокою та миру на передовій. Кожен воїн повинен відчути свято Великодня, його тепло та любов.

Учителі та учні нашої школи долучилися до акції «Великодній кошик для бійця». Мета акції – зібрати нашим бійцям, які захищають незалежність та територіальну цілісність України у зоні проведення антитерористичної операції подарунки до Великодніх свят, донести їм особливу підтримку, світло і радість Воскресіння Господнього.

Приємно те, що байдужих не було. І на зібрані гроші ми змогли закупити 10 кг печива, 20 пасок, 4 кг цукерок та 5 кг сала. А також змогли виготовити багато поробок, щоб зігріти серце воїнів теплими словами та подарувати святковий настрій. Педагогічний та учнівський колектив школи бажає бійцям швидкого повернення додому, здоров’я та перемоги! Миру, злагоди неньці Україні!