«    Квітень 2024    »

Третина України замінована або забруднена рештками зброї й техніки внаслідок війни. Тож мінна небезпека нині загрожує кожному – як дорослим, так і дітям. Батьки мають розповідати про міни дітям, аби їх уберегти. Ваші діти мають знати, як виглядають міни-пастки, міни-розтяжки та інші їх види. І знати, як діяти, коли знайшов міну. У цьому відео від Dovidka.info та МінРеінтеграції – правила поведінки з вибуховими предметами для дітей. Під час війни це важливі знання, якими варто поділитись.

Особливо небезпечно в прифронтових районах і в деокупованих населених пунктах, куди українські родини повертаються з вимушеної евакуації.

Чи всі українські діти знають, як діяти, коли знайшов міну? Адже окупанти, утікаючи, часто використовують для пасток різні побутові предмети, зокрема, іграшки.

В Україні з’явився новий портал – «Знаїмо». І зовсім нове слово!
«Знаїмо» – це коли ми знаємо, що їмо! А саме – корисну, свіжу, збалансовану їжу. Cаме зараз ми повністю реформуємо систему шкільного харчування у країні. «Знаїмо» – це інтернет-простір для всіх, хто прагне харчуватися правильно й хоче знати, з чого почати.
Бо їжа – не тільки здоров'я. Це ще й спосіб мислення.
Нехай уже сьогодні портал «Знаїмо» стане вашим провідником у новий світогляд!
Перша леді України Олена Зеленська

Національний портал з імунізації створений для потреб медиків, студентів, фармацевтів, педагогів та громадськості. А також для батьків, які планують вакцинацію своїх дітей і прагнуть дізнатися більше про ефективність вакцин, епідеміологічну ситуацію, графік щеплень тощо. На порталі 16 експертів-медиків здійснюють консультації стосовно рутинної вакцинації, роз’яснюють інформацію про 24 вакцинокеровані інфекції та їхню профілактику, ефективність вакцин.

Національний портал з імунізації

Відповідно до проведеного опитування батьківської громадськості та педагогічного колективу педагогічною радою ухвалено рішення працювати в синхронному режимі за встановленим розкладом уроків і занять під час сигналу «Повітряна тривога».
З 05 жовтня 2023 року уроки та навчальні заняття проводяться у синхронному режимі під час оголошення сигналу «Повітряна тривога» для учнів, чиї батьки надали згоду на проведення занять під час сигналу «Повітряна тривога».
Ознайомтесь з алгоритмом дій щодо забезпечення безперервного освітнього процесу з використанням дистанційних технологій під час оголошення сигналу «Повітряна тривога».

Старостат – це орган гімназійного самоврядування, що об`єднує гімназистів і функціонує з метою забезпечення їхніх обов`язків та захисту їх прав і сприяє гармонійному розвитку гімназистів.

Старостат складається зі старост 5-9, 11 класу.

Склад:

5-А - Леонович Іванна

5-Б - Ніколаєнко Діана

6 - Гулямова Катерина

7 - Ільчук Дана

8 - Загорулько Олександра

9 - Чала Марія

11 клас (Голова) - Сасанчина Яна

Піклування про ментальне здоров’я має перетворитися для українців на щоденну звичку. Провідником на цьому шляху покликана стати комунікаційна кампанія, яка стартувала в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською.
Мета кампанії – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров’я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан.
«На тлі щоденних тривожних новин, ракетних атак, людського горя й біди питати в себе «Ти як?» наче не на часі. Але насправді психологічний добробут та розуміння того, що відбувається в нашому внутрішньому світі, на часі як ніколи», – зазначила дружина Президента.

З метою підвищення рівня обізнаності учнівської молоді та батьків в питаннях законодавства про працю, зокрема, щодо незадекларованої праці та ризиків потрапляння до трудового рабства, просимо переглянути додані матеріали

До уваги учнів та батьків! Закликаємо Вас завжди пам’ятати елементарні правила безпеки, щоб літній відпочинок не був зіпсований!

Пам’ятка
безпечної поведінки під час літніх канікул

Шановні учні та батьки!

Ось і розпочинаються літні канікули. Пам’ятайте, що літні канікули – це можливість  набратися свіжих сил, оздоровитися, закріпити набуті знання і використовувати їх у домашніх умовах. Звертаємо увагу на організацію відпочинку Вашої дитини  під час канікул. Приділяйте, будь ласка, більше уваги своїй дитині. Залучайте до виконання домашніх обов’язків. Тримайте під контролем проведення дозвілля сина (доньки) за межами дому у вечірній час.

Як завжди, кожен з нас проведе канікули по-різному. Подорожі, екскурсії, море, гори, походи, багато друзів – все це чекає на вас влітку. Бажаємо усім гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захоплюючих мандрівок!

Але також закликаємо Вас завжди пам`ятати елементарні правила безпеки, щоб літній відпочинок не був зіпсований, а для цього Вам допоможе наша Абетка Безпеки: