«    Серпень 2018    »

Літо – найвеселіша для дітей пора року. Адже влітку найдовші та найцікавіші канікули. Неповторні тому, що пригоди літа не повторюються з року в рік, а дарують нові види відпочинку, цікаві розваги, нові зустрічі. Стільки всього цікавого можна побачити, навчитись та зробити. А ще підрости, зміцніти, порозумнішати.

Продзвенів останній дзвінок і школа покликала дітей на відпочинок. З 29 травня по 26 червня 2018 р. діяв пришкільний табір з денним перебуванням дітей з харчуванням «Сонечко». За 21 день перебування у таборі вихованці здружилися з вихователями і між собою, і вже не було поділу, хто з якого класу і кому скільки років - була єдина, дружна команда пришкільного табору «Сонечко». Впевнені, червень в таборі «Сонечко» для учнів нашої школи став яскравим, корисним і веселим. Оздоровилися самі, оздоровили дітей!

Табір став схожим на справжній, а не пришкільний, бо 20.06. ми відвідали басейн, що знаходиться на території ресторанно-гостиничного комплексу "Панська Хата" в с.Нижня Хортиця. Учні обох опорних закладів змогли вдосталь накупатися та по-справжньому розважитись.
Чи хочуть діти ще? Чи сподобалось? Звичайно, що так! Дякуємо за організацію. Це був ще один яскравий день в житті табору.

Поїздка до басейну

Пролунав символічний останній дзвоник, який підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями. Для випускників 11 класу розпочинається велике і цікаве доросле життя – таке привабливе своєю незнаною далечиною, а для 4-класників час перейти до подолання ще однієї ступені на своєму шляху. То ж побажаємо їм успіхів і вдачі, натхнення та терпіння, віри в людей і сонячної надії на краще. А найголовніше, випускники, - палкої любові до життя, обраного шляху і нашої рідної Батьківщини.

Свято останнього дзвоника 2018

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Проводиться з 2006 року в третій четвер травня. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.
Що і зробили учні та педагоги нашої школи.

А ось у третю суботу травня в Україні святкується День Європи. Цього дня жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.
Ми - українці!
Ми - європейці!

28-29 квітня на базі спортивного комплексу Запорізького національного університету з метою розвитку та популяризації козацького бойового мистецтва "Спас" пройшли змагання до Меморіалу пам'яті В.Г.Степаненка з козацької боротьби "На поясах".
В категорії 9-10 років та 11-12 років друге місце посіли Ангеліна Глухенька та Денис Ільчук.

Змагання зі Спасу

В умовах складного життя під час війни особливо важливо дотримуватись правил цивільного захисту. І щорічно проводячи тиждень з цивільного захисту, перевіряти знання дітей та дорослих.
Тому були проведені відповідні заходи: уроки пам'яті "Чорнобильська трагедія 1976 року", практичні заняття, змагання серед учнів початкової школи та 5-8 класів, шкільна евакуація.

25-26 квітня 2018 року Експертна юридична служба за підтримки Міністерства юстиції України запросила громадян України взяти участь у соціальному проекті “Всеукраїнський правовий диктант”.

Всеукраїнський правовий диктант

«Всеукраїнський правовий диктант» - унікальний проект, призначення якого дослідити рівень правової грамотності громадян України, які представляють різні вікові групи, а також показати суспільству, що власна правова безпорадність є вельми небезпечною та має наслідком серйозні фінансові та моральні витрати. Проект дав можливість кожному, хто бажає, пройти тестування та отримати результати своїх індивідуальних знань в області права. Кожен учасник правового диктанту особисто отримує відповідний сертифікат про участь та персональну карту правового здоров’я.

За підсумками проекту будуть сформовані пропозиції для державних органів влади, що дадуть можливість суттєво підвищити рівень правової грамотності громадян України.

Інноваційний аспект проекту цього року – правовий диктант для старшокласників в якому ми і взяли участь та показали відмінні результати.