«    Жовтень 2018    »

13 жовтня 51 дитина нашої школи стала трохи щасливішою, бо поїздка до цирку дарує тільки позитивні емоції та радість, що підтверджується самими учасниками екскурсії. Яскраве, динамічне і неймовірно барвисте видовище поєднало на льоду віртуозне фігурне катання та неймовірний калейдоскоп циркових номерів: акробатів, жонглерів, фокусників, повітряних гімнастів. Кожен номер програми захопив увагу і переніс наших дітей в неймовірну льодову казку. В ній були ведмеді на льоду, які скачуть на скакалках, їздять на гіроскутерах, балансують на катушках, веселі мавпи, собаки, кішки та неймовірно круті клоуни, які не тільки смішили, але й дивували.

Циркова вистава "Льодове королівство"

14 жовтня - це воістинну значуща дата для всіх запорожців, бо в свято Покрови Пресвятої Богородиці відзначається День українського козацтва. На порозі такого свята до школи завітали члени козацької організації Міжнародний союз козаків «Запорізька Січ»:

1. Член координаційної ради з питань розвитку козацтва при Запорізькій ОДА, генеральний суддя Міжнародного союзу козаків «Запорізька Січ», голова об’єднання Чорнобильців Запоріжжя, полковник СБУ у відставці - Білан Павло Антонович.
2. Видатний козак Запорізького коша, волонтер, полковник козацтва, учасник операції «Дозор» - Прийменко Віктор Володимирович.

3. Член координаційної ради, полковник козацтва, отаман, волонтер, учасник операції «Дозор» - Бєлік Володимир Вікторович.

4. Майор козацтва Запорізького коша – Каленюк Тамара Володимирівна, яка працює у нас вчителем фізики.

Вони розповіли про передумови створення Міжнародного союзу козаків, про традиції, історичне минуле та свій погляд на майбутнє.

А ми, як нащадки козаків, традиційно в п'ятницу, натхненні зустріччю із справжніми козаками, провели військово-патріотичну гру "ДЖУРА", кінцевим етапом якої стало поїдання козацької каші, звареної на кострі, та розпивання компоту в тісному колі друзів. Зі святом, козаки та козачки! В вас дух України!

Щиро вітаємо всіх запоріжців з Днем визволення міста від німецько-фашистських загарбників!

Це свято важливе для кожного з нас, адже 75 років тому українці вже показали, що не дозволять поневолити та зруйнувати свої міста. Так само й нині наші воїни ведуть боротьбу за незалежність на Сході держави.

Окрім визволення Запоріжжя 14 жовтня ми святкуємо День захисника України, який проголосив Президент Петро Порошенко на Хортиці. І нині ми дякуємо ветеранам Великої Вітчизняної війни, бійцям АТО та всім патріотам, які бережуть мирне небо над Україною.

У зв'язку з цими святами до школи завітали в гості представники Обласного військового комісаріату та провели з дітьми теоретичні та практичні заняття: надання першої медичної допомоги, збирання зброї, розповіли про військове обмундирування та інше.

Заняття проводили:

1. Голова громадської організації «Відродження життя після АТО» - Ушаков Роман Борисович.

2. Військовий комісар Запорізького об’єднання міського військового комісаріату підполковник – Шаповал Олександр Валерійович.

3. Військовий волонтер – Юдін Микита Сергійович.

4. Представник медичного батальйону «Госпітар’єри» - Кудяков Вячеслав Валерійович.

Зі святом!

День захисника Вітчизни
Традиційно в останній тиждень вересня ми віддаємо шану літу, що закінчилося, теплу першого місяця осені та її дарам, якими вона щедро ділиться з нами. Як виглядає осінь очима дітей?

Виставка робіт "Щедра матінка-природа"

Відповідно до звернення благодійної організації «БФ «Щаслива лапа» з пропозицією щодо проведення в закладах освіти «Всеукраїнського уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвяченого Всесвітньому дню тварин, який відзначається 4 жовтня, та статті 6 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження», у зв'язку зі зростанням кількості випадків безвідповідального поводження з домашніми тваринами і жорстокого ставлення до безпритульних тварин школа підтримала звернення та долучилася до "Уроку доброти".

Всеукраїнський урок доброти

27 вересня відзначається Всесвітній день туризму - дивовижне свято, яке закликає людей з усього світу поїхати відпочивати тільки своєю назвою. Тому протягом тижня ми віддавали шану літу та вересню не тільки виставкою поробок "Щедра матінка-природа", а й фотоколажами "Я подорожую!", бо коли ж ще подорожувати, як не влітку?

Всесвітній день туризму "Я подорожую"

З моменту здобуття суверенітету, мир для України був нормою життя. Мирне життя українського суспільства завжди було просякнуто надіями і прагненнями до мирного добробуту. Згідно з Указом Президента України №100/2002 від 5 лютого 2002 року, в країні було засновано національне державне свято - День миру, яке щорічно відзначається 21 вересня. У цей день так само відзначається Міжнародний день миру, заснований ООН.
У 2014 році держава Україна зазнала військового вторгнення з боку Російської Федерації. Включно по 2018 рік, з того моменту, жоден із днів в Україні не був "Днем миру" ... але мир обов’язково повернеться. Українське суспільство працює над цим кожен день.
Ми закликаємо до миру плакатами, стріт-артами та флешмобом символа миру. Україні потрібен мир!