«    Лютий 2018    »

«Небесною сотнею» називають українців, які загинули в центрі Києва, на Майдані, на вулицях Грушевського та Інститутській під час масових акцій протесту протягом зими 2013-2014 років. Держава визнала цих людей героями. Згідно з Указом Президента, 20 лютого ми відзначаємо День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Усім загиблим під час Євромайдану посмертно присуджено звання Героя України.

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

Горить свіча і пам’яті сльоза
додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса –
Героїв Україна пам’ятає.

Небесна сотня білих журавлів,
душа яких летить під небесами.
Ніхто із вас вмирати не хотів,
Хай вічна пам’ять лишиться за вами.
За старим літочисленням на 14 січня випадав перший день нового року, тому в ніч з 13 на 14 число святкують Старий Новий рік. Святкову вечерю з 13 на 14 січня називають Щедрим вечором. Старий Новий рік багатий на традиції – у цей вечір "водять козу", в деяких регіонах щедрують, а також зранку 14 січня посівають. Прийміть наші найщиріші вітання зі святом!

В нашій школі є традиційний конкурс змагання класів, що триває протягом всього навчального року і оцінюється посеместрово. За результатами І семестру 2017/2018 н.р. в конкурсі "Наш клас - це просто клас" переможцями стали учні 1, 7 та 11 класу.
На початку семестру класи обрали для себе подарунки, які хотіли б отримати в разі перемоги, тому переможці були нагороджені згідно побажань: 1 клас - настільні ігри; 7 клас - торт, 11 клас - піца.
Вітаємо з перемогою!

Конкурс "Наш клас - це просто клас!"

6 грудня відзначається День української армії - свято мужніх і сильних військових, які ризикуючи собою стоять на варті миру, захищають національну безпеку і наші життя.

День Збройних Сил України

Любі хлопці, вас вітаєм,
Звісно, щастя побажаєм,
Ви ж у нас ось такі
Працьовиті та стрункі
Нехай фортуна посміхається,
А а незгода не чіпляється,
Залишайтеся такими чемними та молодими,
Гарними, уважними,
Ніжними, кмітливими,
Єдиними та неповторними!

А наші майбутні захисники проявили свої чоловічі якості в тематичних змаганнях "Лицарі сучасності". Вітаємо команду "Силачі" та її капітана Дмитра Семенюка з перемогою.
В цю суботу, 02.12.2017 року, під куполом цирку учні нашої школи побачили шалений зорепад циркового мистецтва. Ця програма включає в себе краще з різних вистав: тут і клоун, який дійсно був кумедним, і незвичайні тварини, які викликали захват своїми вміннями, гімнасти, акробати, трюкачі, байкери, танцюристи, співаки та багато інших. Кожен знайшов для себе щось цікаве і загалом діти залишилися задоволеними.

Цирк "IMPERIAL"

Цей місяць багатий на конкурси: "Моя Новорічна мрія" (конкурс ялинкових прикрас), "Космічні фантазії" та "Будиночок моєї мрії".
В кожному з них є свої зірочки.
Сяйте надалі! Перемог вам в наступному етапі конкурсів.

Ми - талановиті!
Тренінг «Google- сервіси»
На базі нашої школи 02.11. 2017 р. відбувся тренінг «Google- сервіси», який провела старший викладач ЗОІППО Шульга Людмила Миколаївна.
Були запрошені вчителі Розумівської ЗШ, Новозапорізької ЗШ, вихователі Долинського ДНЗ «Мрія», спеціалісти Долиського відділу освіти, молоді та спорту.