«    Липень 2018    »

ШМК вчителів природничо-математичних наук

Завдання:

- підвищення ефективності навчально-виховного процесу на основі впровадження інноваційних технологій;

- ріст рівня педагогічної майстерності вчителів;

- створення оптимальних умов для виявлення та розвитку інтересів і здібностей учнів;

- формування позитивної мотивації у школярів до навчання;

- підвищення інтересу учнів до навчальної діяльності та саморозвитку;

- зміцнення матеріально-технічної бази.

Якісний склад вчителів
2015-2016н.р.
yaksniy-sklad.doc [44 Kb]
2014-2015н.р.
3_sklad_vchiteliv_shmk_prirodnicho-matematichnogo_ciklu.docx [13.52 Kb]

План роботи ШМК
вчителів природничо-математичного циклу
2015-2016 н. р.

plan-roboti-shmk.doc [67 Kb]
І засідання-серпень

protokol-1.doc [35 Kb]
Аналіз роботи ШМК за минулий рік, обговорення, затвердження плану роботи на 2015-2016 н. р.
Опрацювання методичних рекомендацій щодо викладання предметів.
Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів.
Вивчення нових Державних стандартів у загальній середній освіті. Педагогічні особливості навчання учнів у сьомому класі.
Обговорення результатів ЗНО, державних підсумкових атестацій 2014-2015 н. р., планування заходів по усуненню недоліків з предметів природничо-математичного циклу.
Розгляд календарно-тематичних планів
Вимоги до поурочного планування

ІІ засідання-вересень

Робота зі здібними та обдарованими учнями. Організація і проведення предметних олімпіад. Підготовка учнів до І-ІІ етапів предметних олімпіад, конкурсів «Кенгуру», «Левеня», «Колосок», «Геліантус».
Затвердження завдань олімпіад І етапу.
Відвідування та обговорення відкритого уроку з математики (6 кл). Мета відвідування: використання інтерактивних методів на уроках математики.

ІІІ засідання - листопад

Семінар-практикум на тему: «Формування навчальної мотивації школярів».
Відвідування і обговорення відкритих уроків з трудового навчання (9 кл). Мета відвідування: формування мотивації навчальної діяльності на уроках трудового навчання.
Аналіз участі учнів в предметних олімпіадах та підготовка до ІІ етапу.

ІV засідання - січень

Шляхи вдосконалення роботи вчителів щодо підвищення рівня знань, умінь і навичок учнів. Аналіз засвоєння учнями Державного стандарту за І семестр з предметів природничо-математичного циклу.
Використання сучасних методів навчання на уроках (навчально-методичних, електронних, технічних, інформаційно-комунікаційних тощо.)
Відвідування і обговорення відкритого уроку з географії (7 клас). Мета відвідування: підвищення якості знань внаслідок використання сучасних методів навчання.
V засідання - травень

Звіт вчителів про їхню роботу з самоосвіти.

foto-obgovorennya-vdkritogo-uroku-z-hmyi.rar [15.77 Mb]

План роботи ШМК
вчителів природничо-математичного циклу
2014-2015 н. р.

1__plan_roboti_shmk_prirodnicho-matematichnogo_ciklu_2014-2015.docx [18.63 Kb]
4_protokoli__2014-2015.docx [21.85 Kb]
protokol-4.docx [13.87 Kb]
protokol-5.doc [36 Kb]

І засідання-серпень

Аналіз роботи ШМК за минулий рік, обговорення, затвердження плану роботи на 2014-2015 н. р.
Опрацювання методичних рекомендацій щодо викладання предметів.
Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів.
Вивчення нових Державних стандартів у загальній середній освіті. Педагогічні особливості навчання учнів у шостих класах.
Обговорення результатів ЗНО, державних підсумкових атестацій 2013-2014 н. р., планування заходів по усуненню недоліків з предметів природничо-математичного циклу.
Розгляд календарно-тематичних планів
Вимоги до поурочного планування
Опрацювати:
1. Інструктивно-методичні рекомендації щодо викладання предметів у 2014-2015 н. р.
2. Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів.
3. Вимоги щодо ведення класного журналу.
4. Вимоги до календарного та поурочного планування

ІІ засідання-вересень

Ознайомлення з рекомендаціями РМК з організації та проведення роботи ШМК в 2014-2015 н. р.
Затвердження завдань олімпіад І етапу.
Використання інтерактивних методів на уроках математики.
Відвідування та обговорення відкритого уроку з математики (8 кл). Мета відвідування: використання інтерактивних методів на уроках математики.
Завдання членам ШМК
1. Готувати учнів до участі в олімпіадах та конкурсах.
2. Затвердити склад комісій.
3. Затвердити завдання на І етап олімпіад.
4. Провести учнівські олімпіади відповідно графіку.

ІІІ засідання - листопад

Формування мотивації навчальної діяльності.
Відвідування і обговорення відкритих уроків з хімії (9 кл). Мета відвідування: формування мотивації навчальної діяльності на уроках хімії.
Аналіз участі учнів в предметних олімпіадах та підготовка до ІІ етапу.
Опрацювати:
1. Підготуватися учнів до участі у ІІ етапі предметних олімпіад.

ІV засідання - лютий

Використання сучасних технологій з метою підвищення рівня знань, умінь і навичок
Відвідування і обговорення відкритого уроку з географії (7 клас). Мета відвідування: використання сучасних технологій на уроках.
Завдання членам ШМК
1. Опрацювати інструктивно-методичні матеріали щодо підготовки до ДПА.
2. Підготувати завдання для проведення ДПА.
1. Опрацювати статті фахових журналів та газет.

V засідання - травень

1 Аналіз результатів районного етапу предметних олімпіад та участі у конкурсах з предметів природничо-математичного циклу. Доповідь Кисельова А.В.
2 Підготовка до ДПА. Опрацювання нормативних матеріалів про підготовку та проведення ДПА та ЗНО. Обмін досвідом Кисельова А.В.
3 Звіт вчителів про їхню роботу з самоосвіти. Звіти Сарана Н.В.
4 Панорама методичних перспектив. Обговорення пропозицій щодо планування роботи ШМК вчителів природничо-математичного циклу на наступний навчальний рік. Обговорення Кисельова А.В.
5 Діагностичне анкетування щодо організації методичної роботи на наступний навчальний рік. Анкетування Кузьміна І.В.

Коментарі:
Додавання коментаря