Розклад дзвінків

1-ий урок 8:15 - 9:00

2-ий урок 9:10 - 9:55

3-ий урок 10:15 - 11:00

4-ий урок 11:20 - 12:05

5-ий урок 12:15 - 13:00

6-ий урок 13:10 - 13:55

7-ий урок 14:05 - 14:50


Календар
«    Листопад 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 


Запорізька книжкова толока

План заходів фестивалю

«Запорізька книжкова толока»


Повна програма «Книголісся» (сцена&майстерні)
Сцена 21 жовтня

10:00 Відкриття сцени «Книголісся»
10:20 Зустріч з письменницею Ганною Кінтер (Львів)
11:00 Театралізоване ревю «Книжковий переполох» (Запорізька обласна бібліотека для юнацтва, театральне відділення Запорізької дитячої школи мистецтв №1, шкільний театр "Віват")
11:50 Тетяна Манзюк (АртПоле, Київ) запрошує на акустичну майстерню казки за книгою Дзвінки Матіяш "Велике Вухо"
12:00 Презентація-гра книги Григорія Фалькович «Недомальовані вірші» за участі директора видавництва «Час майстрів» Олега Симоненко (Київ)
13:00 Презентація книги Галини Вдовиченко «36 і 6 котів» («Видавництво Старого Лева») за участі автора
13:40 Казка-гра «Оранжевий колір» з педагогом Катериною Черновою (студія творчого розвитку «Чарівна майстерня», Запоріжжя)
14:00 Вистава-імпровізація крафт-театру «Magic Forest» (Запоріжжя) за мотивами книги Еріка Карла «Голодна гусінь»
14:10 Театр-гра "Королівське рагу" за мотивами книжки Віолетти Борігард «Принцесса – кухарка». Ведучий – директор видавництва «Час майстрів» Олег Симоненко (Київ)
15:00 Авторські читання казок письменниці та перекладачки Тетяни Савченко (Запоріжжя)
15:30 Авторські читання дитячої книги Валентина Терлецького «Пригоди капітана Бенні Бака» (Запоріжжя)
16:00 Казки Сашка Лірника у авторському виконанні
17:00 Зустріч з поетом-піснярем Зеновієм Філіпчуком (Львів)
17:30 Презентація книги Оксани Думанської «Шептицький від А до Я» («Видавництво Старого Лева») за участі автора
18:00 Презентація книги «Баранцеві сниться лука» за участі автора поета Жака Жаб`є (Львів)
18:30 Дитячий конкурс від ІА «РепортерUA» – «Веселі рими» з солодкими подарунками для всіх учасників

Майстерні 21 жовтня
10:00-14:00 «Картонний зоопарк», Леся Бельдій та картонний конструктор «Фінті-флюшки» (Дніпро)
10:00-14:00 "Німецька для починаючих в ігровій формі", "Центр німецької мови. Партнер Гьоте Інститута" (Запоріжжя)
10:00-14:00 Малюємо улюблені казки
10:00-14:00 Мистецтво орігамі, Вікторія Павленко та Олександр Лещенко (Центр дитячого і сімейного розвитку БФ «Посмішка дитини»)
10:00-16:00 Інтерактивна гра «Мультибук»: намалюй кадр до діафільма-анекдота й отримай приз. Ведучий – Гаррі Данкін
10:00-14:00 Пісочна анімація, Олеся Хижняк (Центр дитячого і сімейного розвитку БФ «Посмішка дитини»)
10:00-14:00 створення «Чарівної палички», Сніжана Церцвадзе (майстерня «Зелений чемодан»)
10:00-14:00 Аква-грим, Олена Снегірьова
11:00-12:00 Зустріч-спогад як погляд в майбутнє на тему «Що починається з книги», психолог Ніна Савіна, запрошуються батьки
12:00-14:00 Крафт-театр «Magic Forest» за мотивами казки Еріка Карла «Маленька гусениця», Світлана Комар
12:00-14:00 Акустична майстерня «Велике вухо», Тетяна Манзюк (АртПоле, Київ)
14:00-16:00 Креативний розпис листя, Катерина Чернова (студія творчого розвитку «Чарівна майстерня» )
14:00-18:00 Майстерня саморобних годівниць для птахів, зоозахістниця та екоактивістка Олеся Кулік
14:00-18:00 Керамічна майстерня SHU-U Ceramics, Ольга Лук`янець та Олександр Шкаліков
14:00-18:00 Осінні листочки в техниці айріс-фолдінг, Діна Ші-Інь
14:00-18:00 Аква-грим, Катерина Тарлинська
14:00-18:00 Пісочна анімація, Дарья Андросова (Дитячий центр розвитку «Рух»)
14:00-18:00 Крафт-майстерня чарівних перетворень, Ніна Савіна
16:00-18:00 Осінні віночки з природних матеріалів, Катерина Чернова (студія творчого розвитку «Чарівна майстерня» )
16:00-17:00 Майстер-клас з малювання «Смак кольору» - для дітей 6-9 років, Катерина Немира (Львів), художник, автор оригінальної методики навчання образотворчого мистецтва, базованої на національних традиціях з врахуванням досвіду праці в США і Європі
17:00-18:00 Майстер-клас з малювання «Смак кольору» - для дітей 9-12 років, Катерина Немира (Львів), художник, автор оригінальної методики навчання образотворчого мистецтва, базованої на національних традиціях з врахуванням досвіду праці в США і Європі
-----------------------------------------------------------------------------------------—
Сцена 22 жовтня
10:00 Авторські казки у виконанні Санька Сита (Олександра Виженко) (Запоріжжя)
10:30 Презентація-гра «Правда про те, як оживають іграшки» за мотивами книги Марджері Вільямс "Вельветовий кролик" за участі директора видавництва «Час майстрів» Олега Симоненко (Київ)
11:15 Презентація "Як написати з дитиною книгу»: власним досвідом діляться автори унікального проекта Юрій та Дамір Дініс (Харків). Модерує Марія Храпачова
12:00 Презентація книги «Баранцеві сниться лука» за участі автора поета Жака Жаб`є (Львів)
12:30 Видавництво «Теза» представляє: авторські читання поета і письменника Сашка Дерманського
13:00 «Урок доброти» для всіх, хто хоче допомагати тваринам, ведуча - Олеся Кулік (Запоріжжя)
13:30 Видавництво «Теза» представляє: зустріч з дитячим письменником Олександром Єсауловим
14:00 Вистава-імпровізація крафт-театру «Magic Forest» (Запоріжжя) за мотивами книги Еріка Карла «Голодна гусінь»
14:10 Презентація книги Ерін Гантер «Коти-вояки» за участі перекладачів Катерина Дудка та Остап Українець (видавництво «Асса», Харків)
14:40 Казки Сашка Лірника у авторському виконанні
15:20 Презентація-гра за мотивами книги «Пригоди Хрюші» Валерія Горбачова за участі директора видавництва «Час майстрів» Олега Симоненко (Київ)
16:00 Видавництво «Теза» представляє: зустріч з дитячою письменницею Мариною Павленко
16:30 Зустріч з письменницею та поеткою Любов`ю Відутою (Львів)
17:00 Презентація-шоу-гра «За що я люблю Анатолія Костецького, або Як Юрій Нікітінський письменником став» за участі директора видавництва «Час майстрів» Олега Симоненко (Київ)
17:50 Ансамбль шумових інструментів «Дзвіночки» Запорізької дитячої музичної школи №5 (худ. керівник Вікторія Артюшенко)
18:00 Постановка «Школа клоунів» дитячої театральної студії
Майстерні 22 жовтня
10:00-14:00 Виготовлення повітряних зміїв, Алі Чавкін (ЗЦНТТУМ "Грані")
10:00-14:00 Антистрес-іграшка «Капітошка», Сніжана Церцвадзе (майстерня «Зелений чемодан»)
10:00-14:00 Казкотерапія для батьків, казко-терапевт і психолог Олена Філь («Батьківський клуб»)
10:00-14:00 Закладинки з фетру, Наталя Черкасова та Юлія Плющ (Центр дитячого і сімейного розвитку БФ «Посмішка дитини»)
10:00-14:00 Орігамі-кусудами, Галіна Бережна
10:00-18:00 Пісочна анімація, Дарья Андросова (Дитячий центр розвитку «Рух»)
10:00-14:00 Мандала в техниці ізонитка, Діна Ші-Інь
10:00-14:00 Аква-грим, Олена Снегірьова
12:00-14:00 Крафт-театр «Magic Forest» за мотивами казки Еріка Карла «Маленька гусениця», Світлана Комар
14:00-18:00 Лялька-мотанка на ложці, арт-терапевт, лялько-терапевт Ольга Корнієнко (Майстерня «Веселка»)
14:00-18:00 Валяння з вовни, Світлана Запредельна (Майстерня «Веселка»)
14:00-18:00 Керамічна майстерня SHU-U Ceramics, Ольга Лук`янець та Олександр Шкаліков
14:00-18:00 Кольорові овочеві відтиски, художниця Юлія Шевельдіна
13:00-17:00 Аква-грим, Катерина Тарлинська
14:00-18:00 Майстерня саморобних годівниць для птахів, зоозахістниця та екоактивістка Олеся Кулік
14:00-17:30 Майстер-клас з театрального мистецтва, Анастасія Макаренко (Театр молоді)
--------------------------------------------------------------------------------------------—
Сцена 23 жовтня
10:00 Урочисте нагородження переможців конкурсу малюнків "Люблю читати"
10:10 Музично-літературні ігри з композитором та педагогом Катериною Палачовою (Запоріжжя)
11:00 «ДКГ-читання»: презентація книг серії «Дитяча картинна галерея» за участі директора видавництва «Час майстрів» Олега Симоненко (Київ)
12:00 Інтерактивна постановка-гра від мовленевого клубу «Солов`ята» "Фірмові страви сороки Клави"
12:30 Авторські читання книги «Світло рідного дому» Олени Степової (Канів)
13:00 Презентація книги Аші Фредріксон «Пригоди пусяки Сані» (Видавництво «Час майстрів») за участі перекладача Тамари Нестеренко (Дніпро)
13:40 Авторські читання казок Валентини Візірської (Запоріжжя)
14:00 Вистава-імпровізація крафт-театру «Magic Forest» (Запоріжжя) за мотивами книги Еріка Карла «Голодна гусінь»
14:10 Презентація фантастичної повісті для дітей «Лумпунчик» Марії Чумарної (Львів) за участі автора

Майстерні 23 жовтня

10:00-14:00 Пісочна анімація, Жанна Калачова (Центр дитячого і сімейного розвитку БФ «Посмішка дитини»)
10:00-14:00 Кольорові овочеві відтиски, художниця Юлія Шевельдіна
10:00-14:00 Аква-грим, Катерина Тарлинська
10:00-14:00 Прикраси-квіти з фоамірану, Діна Ші-Інь
10:00-14:00 Папір ручної роботи «Листівка-клумба», Сніжана Церцвадзе (майстерня «Зелений чемодан»)
10:00-14:00 Шахова школа «Чарівний пішак», Олена Деріглазова
10:00-14:00 Міні-тренінг зі швидкочитання, Оксана Падалко, (Центр дитячого і сімейного розвитку БФ «Посмішка дитини»)
10:00-12:00 «Власна історія у власній книзі», Марія Храпачова, директор Студії "Далі за текстом"
12:00-14:00 Закладинки-орігамі, Юлія Плющ та Наталія Черкасова (Центр дитячого і сімейного розвитку БФ «Посмішка дитини»)
10:00-14:00 Малювання пастеллю, Олександра Горбаненко (студія креативу і малювання «Кольоровий кіт»)
10:00-12:00 Казкотерапія для батьків, казкотерапевт і психолог Олена Філь («Батьківський клуб»)
12:00-14:00 Крафт-театр «Magic Forest» за мотивами казки Еріка Карла «Маленька гусениця»
«Козак-палац»
zapor.knizhk.toloka.doc [56.5 Kb]


Коментарі:
Додавання коментаря