«    Вересень 2018    »

Динамічна група

«Методика навчання математики в початкових класах за підручником С.О. Скворцової, О.В.Онопрієнко»

Керівник: ЗАХАРЮТА Н. С.

Проблема:

Забезпечення виконання вимог програми з математики підручником та навчально-методичним комплектом С.О.Скворцової, О.В.Онопрієнко.

Завдання:

• апробація, адаптація, впровадження методики вивчення математики за підручником С.О.Скворцової, О.В.Онопрієнко;

• вдосконалення змісту, форм і методів навчально-виховного процесу;

• моделювання, узагальнення, вивчення, впровадження ППД С.О.Скворцової;

• поширення ППД С.О.Скворцової;

• розробка моделей, схем, пам’яток, посібників рекомендацій щодо роботи за підручником С.О.Скворцової, О.В.Онопрієнко;

• використання елементів розвивального навчання на уроках математики з метою формування в учнів внутрішньої мотивації, критичного мислення;

• підвищення фахової компетентності членів ДГ, формування нового педагогічного світогляду;

• створення умов для самореалізації особистості вчителя та конструювання власної системи педагогічної діяльності;

• залучення вчителів до творчого педагогічного пошуку;

• активно досліджувати роботу учнів та вчителів;

• надавати допомогу вчителям в впровадженні підручників С.О.Скворцової, О.В.Онопрієнко;

• проводити моніторингові дослідження знань якості освіти;

• узагальнювати новий досвід вчителів школи.

Склад:

Довгополік Марина Володимирівна (вихователь ГПД) «Розвиток творчих здібностей в позаурочний час»

Заставська Ганна Володимирівна (вчитель 4 класу) «Розвиток творчої особистості»

Захарюта Наталя Сергіївна (класовод 3 класу) «Використання інтерактивних технологій з метою розвитку творчої особистості молодших школярів»

Сасанчина Марина Василівна (класовод 1 класу) «Використання інноваційних технологій»

Шрамко Олена Василівна (класовод 2 класу) «Розв’язування сюжетних задач»

План роботи 2015-2016н.р.

plan-roboti.doc [40 Kb]

Засідання 1
1. Обговорення і затвердження роботи динамічної групи на 2015-2016 навчальний рік. Опитування членів педагогічного колективу щодо організації роботи динамічної групи.

2. Обговорення методичних рекомендацій щодо організації та змісту навчально-виховного процесу.

3. Методичні рекомендації С. О. Скворцової щодо викладання математики в початковій школі в 2015-2016 н. р. (за матеріалами семінару)

zasdannya-1.rar [11.61 Kb]

Засідання 2

1. Адаптація першокласників. Формування навчально-творчої діяльності першокласників під час навчання ров’язування задач.

2. Вивчення елементів геометрії у початковому курсі математики

3. Відвідування і обговорення уроку математики в 1 класі

zasdannya-2.rar [244.68 Kb]

Засідання 3

1. Формування у молодших школярів умінь розв’язувати складені задачі.

2. Підготовчі вправи до розв’язування рівнянь. Прості та складені рівняння.

3. Відвідування і обговорення уроку математики в 2 класі

Засідання 4

1. Загальна методика навчання молодших школярів розв’язувати задачі, що містять знаходження суми або різницеве чи кратне порівняння двох добутків та обернені до них.

2. Врахування індивідуальних особливостей учнів на уроках математики в початковій школі.

3. Відвідування і обговорення уроку математики в 4 класі

План роботи 2014-2015н.р.

plan-roboti.doc [60.5 Kb]
algoritm-roboti-tvorchoyi-grupi-opituvannya.doc [205.17 Kb]

Засідання 1

1. Обговорення і затвердження роботи динамічної групи на 2014-2015 навчальний рік. Опитування членів педагогічного колективу щодо організації роботи динамічної групи.

2. Обговорення методичних рекомендацій щодо організації та змісту навчально-виховного процесу, розробка календарного планування.

3. Опрацювання методичної літератури

protokol-1.doc [30.5 Kb]

Засідання 2

1. Адаптація першокласників. Методика викладання математики в 1 класі