«    Травень 2019    »

З кожним роком в нас стає все більше обдарованих дітей, тих, хто досягає успіхів у навчанні, конкурсах учнівської творчості та спорті. Тому з цього року ми започатковуємо нову традицію - свято обдарованої дитини "У кожній дитині сонце". Сьогодні підведено підсумки роботи за 2018/2019 навчальний рік. Перед цим було визначено кращі класи у загальношкільному конкурсі "Наш клас - це просто клас!", якими стали учні другого та одинадцятого класу. Саме ж свято охопило декілька номінацій. Відкрила його директор школи - Кузьміна Ірина Василівна. Заступник директора з НВР Карнафель Наталя Анатоліївна нагородила переможців районного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад грамотами Відділу освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради. Продовжуючи підсумовувати результати роботи з навчальної частини координатори Міжнародних конкурсів "Соняшник", "Кенгуру", "Грінвіч", "Бобер" вручили дипломи переможців та призи. Заступник директора з НВР Бабашкіна Олена Анатоліївна вручила грамоти та дипломи Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА за перемогу в різноманітних конкурсах учнівської творчості. Керівник ММО вчителів фізкультурно-оздоровчого циклу Грушко Анна Миколаївна нагородила учнів за спортивні досягнення. Як відомо, за всіма успіхами дітей стоять найрідніші люди – батьки. Тому від імені адміністрації педагог-організатор Савенкова Валерія Олександрівна висловила слова подяки тим батькам, які підтримують своїх дітей у навчанні та творчості, подаючи власний приклад. Діти, дякуємо вам всім за те, що вас так багато, майже 100 прізвищ. Досягайте нових вершин, відкривайте нові горизонти, сяйте!