«    Травень 2019    »

Ці травневі вихідні 18-19 числа сповнені тугою за загиблими під час сталінських репресій та жалобою за депортованим кримськотатарським народом. Ці дві дати віддаються болем у грудях, бо скільки втрачено життів через дурниці, скільки зруйновано доль. З метою збереження історичної пам’яті, громадянського виховання, національного примирення, вшанування пам'яті жертв політичних репресій, привернення уваги учнів до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології, відродження національної пам'яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства в школі було проведено низку заходів.

Дні пам'яті
З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання, які ми і перевіряли протягом тижня безпеки дорожнього руху.

Тиждень дорожнього руху
З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.У День Європи мешканці України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. День Європи для України означає багато чого. Адже наша країна прагне стати повноцінною європейською державою та увійти до Європейського Союзу. Сьогодні ми відзначали цей день і стали ще ближчими до Європи.

День Європи в Україні