«    Лютий 2019    »

Споконвічною мрією українців було об'єднання розрізнених частин України в межах однієї держави. І ось 22 січня 1919 року злилися століттями відірвані одна від одної частини єдиної України. І минулого тижня ми святкували століття соборності нашої держави.
Ми всі – представники великої родини нашої матері-батьківщини України. Родина до родини – то і є народ.

Могутня ріка бере силу з маленьких джерел, так і наша культура збагачується за рахунок родинної історичної спадщини – української пісні.

В знак уславлення та ствердження соборності, єдності та неподільності України було проведено фестиваль української пісні «Схід і Захід – разом!»!»

Першого лютого з нагоди 80-ої річниці з утворення Запорізького району у приміщенні РБК пройшов конкурс "Голос району. Діти", учасницею якого від Долинської об'єднаної територіальної громади була учениця 11 класу - Женя Данільчак. Нас переповнюють емоції безмежної радості та гордості за Євгенію, яка отримала запрошення до концертного залу імені М. Глінки та сертифікат на вступ до музичного університету.

У першу суботу лютого всі школи країни гостинно відкривають двері для своїх випускників. Ми ж з нагоди такої зустрічі вирішили зробити проект "Сторінками випускного альбому", який будемо поповнювати з кожним випуском. Наразі робота ще триває, але вже досягнутий результат викликає захват та безумовний інтерес. Бо як цікаво дітям побачити історію школи, свої батьків, дідусів та бабусь на фото. Вони - ваше продовження, а ви - їх коріння.

День зустрічі випускників
Другого лютого в приміщенні РБК відбулася XVІІІ Спартакіада з нагоди 80-річчя Запорізького району. Були проведені змагання з таких видів спорту: дартс, настільний теніс, шахи та піднімання гирі. Переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями. Семенюк Дмитро був нагороджений за ІІІ місце з гирьового спорту та Грушко Анна Миколаївна, наш вчитель фізичної культури, за ІІ місце з дартсу. В команді Новозапорізької школи були і вчителі, і діти, і батьки, і навіть наш незамінний водій шкільного автобусу - Олег Анатолійович. Всі вони гідно представили нашу школу на районних змаганнях.

Змагання до 80-річчя Запорізького району