«    Грудень 2018    »

Новий рік - час для дива. Першокласники з багатодітних сімей, учні з інклюзивною формою навчання та активісти класу мали змогу відчути цю різдвяну магію, відвідавши Запорізький академічний обласний театр юного глядача.
За ініціативи департаменту соціального захисту населення було організовано поїздку на новорічну виставу "Чарівна перлина Адельміни" та солодкі вітання для дітей.
Шестеро учнів школи отримали перед зимовими канікулами гарний настрій та наснагу для подальших звершень та відкриттів у 2 семестрі. У цьому їм допоможе планшет, який вони отримали у подарунок.
Пам'ятайте, у новий рік всі чудеса можливі, головне - вірити в них!

Передноворічні дива для першокласників

Підсумки І семестру 2018/2019 н.р.

Залишилося всього декілька днів до завершення календарного року та І навчального семестру. Тому настав час підвести підсумки роботи за цей час: відмітити найактивніших учнів подяками, вручити грамоти переможцям обласних і міжшкільних конкурсів та нагородити класи, які стали кращими за результатами загальношкільного конкурсу "Наш клас - це просто клас!"

Дуже приємно було вручити таку кількість подяк, а їх було чимало. В кожному класі є зірочки, які запалюють освітянський небосхил, прославляючи нашу школу. Хочеться відмітити майбутніх випускників, бо з їх прізвищ розпочалася лінійка. Підсумками міжшкільних змагань з шахів стала бронзова медаль в учня 8 класу - Ситніка Павла, срібну виборов учень 11 - Пальчик Юра, а золото у свою скарбничку забрав наш неперевершений Олексій Левченко, учень 11 класу. Також вручили грамоти Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації за перемогу в обласній виставці-конкурсі дитячого малюнка "Шляхами мужності славетних козаків": ІІІ місце зайняв Чалий Дмитро та Чала Марія, учні 10 і 4 класу, Лода Назар, учень 7 класу, а Журавська Аліна, учениця 11 класу, посіла І місце. Завершальним акордом у врученні подяк стало нагородження Масловської Юлії: старости 11 класу, переможниці численних олімпіад, активістки та претендентки на золоту медаль. Успіхів тобі!

А от і час підсумків конкурсу-змагання класів серед початкової, середньої та старшої ланки.
Тренер та супервізор Нової української школи, талановитий вчитель-професіонал, переможець районного етапу "Вчитель року 2018", прекрасний класний керівник... Заставська Ганна Володимирівна виховує зірок собі під стать. Її учні - це вже сузір'я. Другокласники заслужено стали кращими в початковій ланці та отримали солодкий подарунок. Серед учнів середньої школи боротьба йшла кожного дня, лідер змінювался постійно. Учні Сарани Наталії Володимирівни мали всі шанси стати кращим класом третій семестр поспіль, але п'ятикласники взяли курс на перемогу та лідерство і випередили їх буквально на півкроку, отримавши солодкий приз. Серед учнів старшої ланки також йшло здорове суперництво: випускники чи 10 клас? Але все ж свої дві смачні піци отримали десятикласники. Не забули ми і ще про тих, хто запалює зірки - вчителів. Хто скаже про те, що ми найкращі? Наші учні. Тому солодкий подарунок для нас.

Діяти, перемагати, звучати, палати - вам, учні, і нам - вчителям. Це побажання та вимога до всіх. Будьмо кращими. Зі святами!

Підсумки І семестру 2018/2019 н.р.
Підсумки благодійної акції

У зв'зку з дією воєнного стану на території Запорізької області 21.12 у школі було проведено тренування евакуації з класних приміщень та уроки безпеки по класам з відпрацюванням навичок надання першої допомоги та одягання протигазів на випадок хімічної атаки.

Навчання з цивільної оборони