«    Жовтень 2018    »

13 жовтня 51 дитина нашої школи стала трохи щасливішою, бо поїздка до цирку дарує тільки позитивні емоції та радість, що підтверджується самими учасниками екскурсії. Яскраве, динамічне і неймовірно барвисте видовище поєднало на льоду віртуозне фігурне катання та неймовірний калейдоскоп циркових номерів: акробатів, жонглерів, фокусників, повітряних гімнастів. Кожен номер програми захопив увагу і переніс наших дітей в неймовірну льодову казку. В ній були ведмеді на льоду, які скачуть на скакалках, їздять на гіроскутерах, балансують на катушках, веселі мавпи, собаки, кішки та неймовірно круті клоуни, які не тільки смішили, але й дивували.

Циркова вистава "Льодове королівство"

14 жовтня - це воістинну значуща дата для всіх запорожців, бо в свято Покрови Пресвятої Богородиці відзначається День українського козацтва. На порозі такого свята до школи завітали члени козацької організації Міжнародний союз козаків «Запорізька Січ»:

1. Член координаційної ради з питань розвитку козацтва при Запорізькій ОДА, генеральний суддя Міжнародного союзу козаків «Запорізька Січ», голова об’єднання Чорнобильців Запоріжжя, полковник СБУ у відставці - Білан Павло Антонович.
2. Видатний козак Запорізького коша, волонтер, полковник козацтва, учасник операції «Дозор» - Прийменко Віктор Володимирович.

3. Член координаційної ради, полковник козацтва, отаман, волонтер, учасник операції «Дозор» - Бєлік Володимир Вікторович.

4. Майор козацтва Запорізького коша – Каленюк Тамара Володимирівна, яка працює у нас вчителем фізики.

Вони розповіли про передумови створення Міжнародного союзу козаків, про традиції, історичне минуле та свій погляд на майбутнє.

А ми, як нащадки козаків, традиційно в п'ятницу, натхненні зустріччю із справжніми козаками, провели військово-патріотичну гру "ДЖУРА", кінцевим етапом якої стало поїдання козацької каші, звареної на кострі, та розпивання компоту в тісному колі друзів. Зі святом, козаки та козачки! В вас дух України!

Щиро вітаємо всіх запоріжців з Днем визволення міста від німецько-фашистських загарбників!

Це свято важливе для кожного з нас, адже 75 років тому українці вже показали, що не дозволять поневолити та зруйнувати свої міста. Так само й нині наші воїни ведуть боротьбу за незалежність на Сході держави.

Окрім визволення Запоріжжя 14 жовтня ми святкуємо День захисника України, який проголосив Президент Петро Порошенко на Хортиці. І нині ми дякуємо ветеранам Великої Вітчизняної війни, бійцям АТО та всім патріотам, які бережуть мирне небо над Україною.

У зв'язку з цими святами до школи завітали в гості представники Обласного військового комісаріату та провели з дітьми теоретичні та практичні заняття: надання першої медичної допомоги, збирання зброї, розповіли про військове обмундирування та інше.

Заняття проводили:

1. Голова громадської організації «Відродження життя після АТО» - Ушаков Роман Борисович.

2. Військовий комісар Запорізького об’єднання міського військового комісаріату підполковник – Шаповал Олександр Валерійович.

3. Військовий волонтер – Юдін Микита Сергійович.

4. Представник медичного батальйону «Госпітар’єри» - Кудяков Вячеслав Валерійович.

Зі святом!

День захисника Вітчизни