«    Червень 2018    »

День Конституції України

Україна – країна трагедій і краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше знали її, країна гарячої любові до народу й чорної йому зради, довгої вікової героїчної боротьби за волю. Шлях України позначений високими степовими могилами, руїнами та прекрасними піснями... Але 24 серпня 1991 року Верховна Рада України проголосила Акт незалежності України та створення самостійної держави – України. А у державі, має бути затверджений Закон, за яким вона існує. Таким Законом є Конституція України, прийнята Верховною Радою 28 червня 1996 року. Конституція України – це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.
Ми - Україна! Шлях до волі та закону висвітлений у плакатах до конкурсу "Я - Україна!"

День Конституції України
Літо – найвеселіша для дітей пора року. Адже влітку найдовші та найцікавіші канікули. Неповторні тому, що пригоди літа не повторюються з року в рік, а дарують нові види відпочинку, цікаві розваги, нові зустрічі. Стільки всього цікавого можна побачити, навчитись та зробити. А ще підрости, зміцніти, порозумнішати.

Продзвенів останній дзвінок і школа покликала дітей на відпочинок. З 29 травня по 26 червня 2018 р. діяв пришкільний табір з денним перебуванням дітей з харчуванням «Сонечко». За 21 день перебування у таборі вихованці здружилися з вихователями і між собою, і вже не було поділу, хто з якого класу і кому скільки років - була єдина, дружна команда пришкільного табору «Сонечко». Впевнені, червень в таборі «Сонечко» для учнів нашої школи став яскравим, корисним і веселим. Оздоровилися самі, оздоровили дітей!