«    Червень 2018    »

Подяка від дітей Тошківського НВК "ЗНЗ - ДНЗ" Попаснянського району Луганської області

У травні наша школа взяла участь в обласній акції "Подаруй дитині з Донбасу книгу українською мовою" до свята Дня захисту дітей. І ось ми отримали листи з подякою від тих, хто отримав можливість читати книги українською.

Подаруй дитині з Донбасу книгу українською мовою

Протягом свого життя кожна людина багато разів буває біля води, купаючись у години відпочинку, переправляючись через ріки та озера тощо. Адже свіже повітря, сонячні промені, купання і плавання зміцнюють здоров’я, роблять нас бадьорими, сильними і загартованими. Вправи у воді цілюще впливають на фізичний розвиток людини, і зокрема, дитини. При цьому, той, хто не вміє плавати, завжди наражається на певну небезпеку: раптом, у наслідок якоїсь випадковості, він опиниться у воді, та ще й на глибокому місці.
У житті діє сувора закономірність: найчастіше потерпають у ньому невмійки і незнайки. Не лише задоволення приносить вода, надто тим, хто не вміє плавати. Іноді страждають і добрі плавці, якщо нехтують правилами безпеки на воді, особливо в незнайомій водоймі. Нещасним випадкам на водоймах можна зарадити, дотримуючись основних правил. Відпочивайте безпечно!

Відпочивай на водоймах правильно!