«    Травень 2018    »

… Інклюзивна освіта – перспектива нова,
Хоч і різні можливості – рівні права!
Кожна дитина – це цілий світ,
Освіта, повага і рівність усіх!!!

Інклюзивна освіта
В нашій школі є традиційний конкурс в якому змагаються класи за першість - "Наш клас - це просто клас!" За результатами підсумків навчальних досягнень, участі в конкурсах, активність та дотримання дисципліни в ІІ семестрі переможцями стали учні 3, 7 та 11 класу.
В початковій школі змінився лідер. Натхнення вам і нових перемог! А випускники закінчили школу лідерами протягом двох семестрів. Не опускайте цю планку бути першими, кращими і в подальшому житті. А учням 7 класу скажемо "Так тримати!" Два семестри поспіль. Не розслабляйтесь, продовжуйте перемагати. Вітаємо!

Результати конкурсу "Наш клас - це просто клас!"

Мета заходу – сприяння національно-патріотичному та культурному вихованню дітей з населених пунктів Донецької та Луганської областей. Зібрані книги від закладів освіти Запорізької області будуть доставлені представниками ООС та подаровані дітям закладів освіти Донбасу до Дня захисту дітей 01 червня 2018 року.

Обласна акція "Подаруй дитині з Донбасу книжку українською мовою"

Дякуємо вам за участь в акції! Завдяки вам діти з Донбасу матимуть змогу читати книжки, новенькі, красивеньки та ще й українською мовою.