«    Квітень 2018    »

28-29 квітня на базі спортивного комплексу Запорізького національного університету з метою розвитку та популяризації козацького бойового мистецтва "Спас" пройшли змагання до Меморіалу пам'яті В.Г.Степаненка з козацької боротьби "На поясах".
В категорії 9-10 років та 11-12 років друге місце посіли Ангеліна Глухенька та Денис Ільчук.

Змагання зі Спасу

В умовах складного життя під час війни особливо важливо дотримуватись правил цивільного захисту. І щорічно проводячи тиждень з цивільного захисту, перевіряти знання дітей та дорослих.
Тому були проведені відповідні заходи: уроки пам'яті "Чорнобильська трагедія 1976 року", практичні заняття, змагання серед учнів початкової школи та 5-8 класів, шкільна евакуація.

25-26 квітня 2018 року Експертна юридична служба за підтримки Міністерства юстиції України запросила громадян України взяти участь у соціальному проекті “Всеукраїнський правовий диктант”.

Всеукраїнський правовий диктант

«Всеукраїнський правовий диктант» - унікальний проект, призначення якого дослідити рівень правової грамотності громадян України, які представляють різні вікові групи, а також показати суспільству, що власна правова безпорадність є вельми небезпечною та має наслідком серйозні фінансові та моральні витрати. Проект дав можливість кожному, хто бажає, пройти тестування та отримати результати своїх індивідуальних знань в області права. Кожен учасник правового диктанту особисто отримує відповідний сертифікат про участь та персональну карту правового здоров’я.

За підсумками проекту будуть сформовані пропозиції для державних органів влади, що дадуть можливість суттєво підвищити рівень правової грамотності громадян України.

Інноваційний аспект проекту цього року – правовий диктант для старшокласників в якому ми і взяли участь та показали відмінні результати.